Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem szeret a férjem?...

Már nem szeret a férjem? Talán lehet valakije? Furán viselkedik, ez mire utaló jel?

Figyelt kérdés
A férjem állandóan csak szid ha itthon van.Mind a külsőm mind a belsőm.Mindenben csak a hibát keresi.Semmi sem jó neki.Egy évben kb kétszer vagyunk úgy együtt.Talán szeretője van enki évek óta? Amióta meg az új munkahelyén dolgozik, akkor olyan feldobódva megy dolgozni reggelente, mintha szórakozni menne.Itthon meg utál lenni.Mindig csak hazajön eszik és gagyog egyet a kisfiunknak, és aztán meg alszik 2 órát aztán meg megy ide meg oda.Soha nem tudom hogy hol van mindig azt mondja a dolga van.A tízéves évfordulónkra egy szál virágot nem kaptam tavaly, pedig megajándékoztam tavaly egy gyermekkel.Ez a hála.:( Szóval nem tudom, olyan mintha utálna.Már mondtam neki, hogy ha nem teccik a pofám, akkor váljunk el, de ő azt mondja szeret, de nem hiszek neki, mert régen nem így viselkedett, meg régen azért volt rendszeres nemi életünk.Most meg azt mondja mindig, hogy fáradt.Elég fura.Meg hirtelen feltűnően el kezdett magának ruhákat vásásrolni, meg új parfümöt is vett.Érdekes.Talán megcsal?De akkor mért nem akar elválni?Talán házi cselédnek néz?
2009. máj. 25. 22:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kellene még a kérdezőt kritizálni, amiért pl. felszedett pár kilót szülés után (ami lehet, nem is igaz) - egyrészt, kritizálja a férje eleget, épp ez a baj; másrészt, egy kapcsolat, egy szerelem nem múlhat pár kilón, vagy ha igen, az soha nem volt igazi szerelem! Harmadrészt, amikor foglalkozzon a Kérdező magával, ha otthon egyedül ő végzi a házimunkát, és ő gondoskodik a gyerekekről????? Ezek kimerítő, bár tény, nem alakformáló tevékenységek. De ahhoz, hogy ő magával is foglalkozzon, a párjának olyannak kellene lennie, hogy egyrészt, együttműködő partner ebben, másrészt, értékeli.

És itt messze nem erről van szó. Valószínűnek tartom, hogy igen, "házi cselédnek néz" Ha valaki ilyen megalázóan képes bánni Veled, azzal már nem hiszem, hogy megjavul a viszony, hiszen még van képe becsmérelni azok után, amit érte teszel! Méghogy "menekül a szemrehányástól", oda ne rohanjak! Én a helyedben meg menekülnék egy ilyen alaktól! De ne feltétlenül másvalakihez menekülj, hanem előbb egyedül állj meg a lábadon, mint önálló, független nő, nyerd vissza az önértékelésedet, amit a férjed elvett!!! A válás úgyse lesz nagy változás a gyerekeknek, ha sajnos eddig se sokat volt otthon az apjuk - és aztán kezdj tiszta lappal új életet, új kapcsolatot.

2009. máj. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Annyit szeretnék, hogy nem híztam meg, mert terhesség előtt 58 kg voltam, most meg 55 kg vagyok.18 évesen 54 voltam.tehát a súlyommal nincs nagy gond, és szerintem még megnéznek az utcán még gyereket tolva is.Sőt nálam fiatalabb pasik is megnéznek!:)Az a férfi akiről írtam, ő is azt mondta, hogy egy tizest letagadhatnék.36 vagyok egyébként.Egyszerűen nem néz nőnek a férjem, és ez már engem szinte sokkol, mert mindenki más nőnek néz, csak ő nem.Ezért szültem neki egy gyönyörű gyerket?:(Mindig azt mondja, hogy a fiunk rá ütött, még szerencse, hogy nem rám.Ez is szomorú, hogy ilyenet mondd.Pedig ő akart a legjobban gyereket tőlem.Akkor mért nem olyan nőtz vett el és neki csinált gyereket, aki teccik neki!
2009. máj. 26. 09:31
 13/20 anonim ***** válasza:
92%

Szia! Egyértelmű, hogy nem szeret a párod. Én is most szültem még van rajtam 3 kg plusz sajnos, de sona nem éreztetné velem, hogy neki nem én vagyok a legszebb. Persze, hogy megcsal sajnos. Te vagy otthon a cseléd, aki mos, főz, takarít, és ott van a másik aki most neki a nagy Ő.

Szerintem lépj! Ne hagyd, hogy nap mint nap megalázzon. Itt az idő, hogy új életet kezdj, és arra ne várj, hogy a párod változni fog. Lehet, hogy kedvesebb lesz hozzád, ha kirúgja a másik nő, de meddig? Utánna jön neki a következő?

Ne élj így tovább. Fel a fejjel, és előre. Ennél már csak jobb lehet.

Boldog babázást!

2009. máj. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Énis úgy gondolom, hogy van neki valakije. Mivel melletted azt csinálhat amit akar, miért is válna el? Te jelented a technikai hátteret, neki semmivel sem kell bajlódnia. Ha életed végéig lábtörlőként akarsz élni, maradj, de ha nem, akkor el kell válni.
2009. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért jelent neked annyit az ex, mert a férjed nem adja meg azt, amire szükséged van, akár lelki, akár fizikai téren.

Én is azt mondom, amit a többiek, valószínű van valakije, de nem akar kilépni a házasságból, ennek is lehet több oka is. Lehet, az "új nő" is férjnél van és mindkettőjüknek elég egy ilyen kapcsolat. Az is lehet, a férjednek ez így nagyon kényelmes: egy gondos feleség+ egy jó szerető...

Volt egy kolléganőm, az ő párja volt így: egy idő után, ha hazament semmi nem volt jó, még a méz is sós volt. De elkezdett konditerembe járni, új cuccokat vett (más az, ha igényes, az én férjem is az, de a cuccait együtt vesszük és mindig megkérdi, hogy SZERINTEM is jó -e amit kinézett magának. Szóval nekem akar tetszeni.) Visszatérve a kolléganőmre, később ott is kiderült, hogy harmadik van a dologban...

Én azt mondom, próbáld ezt megbeszélni a férjeddel. Cselédnek ne hagyd magad használni.

Ha meg nem megy együtt, akkor válj el. Biztos találsz olyat, aki úgy szeret, ahogy vagy. Akár ez a régi kapcsolat... de azt csak akkor, ha lezártad a házasságod. Még utólag úgy jön ki, hogy te csaltál először...

2009. máj. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

1.42-es vagyok!

Te egy értékes ember vagy és egy értékes nő, és úgy látom, Te is tudod, hogy ennél sokkal, sokkal többet érsz, és többet érdemelsz!!!!!

Ha valaki szeret valakit, nem beszél vele így, amiket írsz.

Csak akkor tudjátok megbeszélni a problémátokat, ha nem ráz le, nem akarja annyival elintézni, hogy "de én szeretlek, ne váljunk el" (és minden marad ugyanúgy), hanem valóban partner a házasság megmentésében.

De ilyen hozzáállással nem hiszem, hogy erre képes. Persze egy próbát megér, de akkor nagyon keménynek és határozottnak kell lenned, ne hagyd magad lerázni!


Tudom, nem egy leányálom, de nyugodtan válj el. Anyukám se bánta meg annak idején, és én se haragudtam rá emiatt egy percig sem.

Ne azt lássa a gyereked, hogy az apja lábtörlőnek nézi az anyját, aki ezt tűri. Akár fiú, akár lány, ez rossz hatássallesz rá!!!!

2009. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélj a férjeddel, hogy ez így nem jó, nem bírod tovább. Ha továbbra sem változik pozitív irányba, hagyd ott, mert a jelenlegi viselkedése alapján nagyon nem érdemli meg, hogy vele maradj!


A régi pasi lehet jobb választás lenne.

2009. máj. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%

Szia!

Kissé elgondolkodtató számomra ez a történet.

Én hiszek abban,ha leülnétek,őszintén,mindent megbeszélnétek,akkor kiderülne ki,hol,és főleg mivel rontotta el a kapcsolatot.Mikor hazamegy,kérd meg,hogy akkor beszélgessetek,nem máskor.Ennyi időt kell,hogy szenteljen Rád. Ha mégsem....Hm...az is elgondolkodtató.

Ezt a beszélgetést már nem lehet halogatni,ragaszkodj hozzá.Ha valóban szeret,kellesz még Neki,akkor menni fog a dolog.Persze a jelek arról árulkodnak mindenképp,hogy van egy másik élete is,de addig,míg nem beszéltél Vele,addig ne ítélkezz,ne dönts elhamarkodottan.Bár mi lehet a háttérben.Nem feltétlenül egy másik személy.Azért azon is elgondolkodtam,ha annyira izgat Téged a férjeddel való kapcsolatod,akkor miért hagyod egy másik Férfi közeledését,főleg egy korábbi kapcsolatodét?Érthető,hogy vágy ilyenre,de előbb tisztáznod kellene a Férjeddel a kapcsolatod,majd utána folytatni egy másikat.Ebből így,komoly sérülésed lehet későbbiekben érzelmileg.

Nem akarlak felülbírálni,de nekem ez a véleményem,és valószínűleg,előbb utánajárnék mindennek,és aztán cselekednék.

Sok sikert:Szi. :)

2009. szept. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mi lett Veled, Kérdező? Hogyan alakult az életed?
2009. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Az életem úgy alakult azóta amióta ezt a kérdést feltettem itt, szóval az történt, hogy a másik férfi közeledését visszautasítottam.:( Nem tudom miért, pedig nagyon nagy szerelmem volt régen, és talán valami kis szikra mintha kipattant volna köztünk, de mégis úgy alakítottam, hogy nem lett köztünk semmi.A férjemmel pedig azóta alakulgatnak a dolgok.Többször vagyunk együtt,mint régen, de még van mit behoznunk.(havi kettő)

El kezdtünk építkezni a már több éve meg lévő telkünkön.Két gyerekszobát terveztünk.:)Tehát szeretnénk még a gyermekünknek egy tesót.Egyébként amikor megjelent a régi nagy szerelmem a színen, akkor belegondoltam, hogy milyen lenne az életem ha elhagynám a férjem, és hogy ugysem hagyna minket elmenni.És inkább maradtam ebben a kapcsolatban.Nem tudom jól tettem e, talán majd pár év múlva kiderül.Nem tudom, hogy megcsalt e valaha a férjem,de remélem, hogy nem, habár minden jel arra utalt a viselkedését illetően.Ő váltig állítja, hogy sosem csalt meg.Még sok mindenben vitázunk, és továbbra is figyelmetlen.Értem ezt évfordulókat teljesen elfelejti.Hiányzik a férjemből a figyelmesség.:( Ami egy nőnek leginkább fontos,hogy nőnek nézzék, és tiszteljék, hát ez sokszor elmarad nálunk.na mindegy ez van, nem volt erőm új életet kezdeni mással, nem tudom jól tettem e.Majd kiderül az évek során.aztán lehet, hogy ez a másik férfi is ellustult volna az évek során ha őt választom.Nem tudom mi lett volna ha lépek...

2009. szept. 17. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!