Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazuk van?...

Szerintetek igazuk van? "Rossz" vagyok?

Figyelt kérdés

A tesómmal lakom, egyetemisták vagyunk. A párommal 2-3 hetente tudunk találkozni, mert ő sajnos nem ott tanul ahol én. Amikor megyek a páromhoz (egy hónapban 1x max. 2x) A szüleim, nagyszüleim folyton a tesómat sajnálják, hogy milyen rossz neki és milyen "szemét vagyok" mert itt hagyom. (igazából nem így mondják, de kiérzem a stílusból). Amikor elmegyek általában főzök, hogy legyen amit egyen (én vagyok a kisebb:P)...a tesómat nem zavarja, hogy megyek, a komment mégis jön. HA valami baj van, többször előfordult már, hogy a tesóm miatt nem mentem el. (ha rosszul érezte magát, beteg volt, segítenem kellett stb) Én nem érzem azt, hogy emiatt rossz lennék. Nekem is van egy életem amit élnem kell, nem lehetünk folyton összekötve. A párommal 2,5 éve vagyunk együtt, tehát nem egy nagyon friss dologról van szó. Komolyan vesszük egymást, szóval a kapcsolatommal is törődnöm kell. Ez tényleg önzőség? :-S

2o-L


2010. ápr. 14. 09:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nincs veled semmi baj. én örülnék, ha ilyen rendes tesóm lenne :)

ne hagyd hogy ezzel megmérgezzék a lelked.

21/L

2010. ápr. 15. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
"Igazatok van, a testvérem biztosan el van maradva, hogy állandóan felügyelni kell":>
2010. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!