Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért ilyen velem?

Anyám miért ilyen velem?

Figyelt kérdés

Nem enged el sehova.

bárhogy kérem nem enged pedig nem vagyok rossz gyerek es jol is tanulok

Allanodan ordibal velem semmisegekert

Semmit nem enged es ez igy nekem nagyon nem jo foleg most nyaron egesz nap ulok bent a meleg szobaba es nem tudok mit csinalni...

mit kellene tennem.hogy elengedjen valahova?

15/F



2016. jún. 26. 12:31
 1/7 anonim válasza:
Sajnos nem látunk bele anyukád fejébe, de mondjuk ezt tőle is megkérdezheted. Leülhettek az asztalhoz, nappaila kanapéra, egy nyugodt helyre, és szépen megszélhetitek, hogy mi is a próbléma. Mondd el nyugodtan, nem kiabálva, hogy zavar téged, hogy nem enged sehova. fontos, hogy ne szemrehányás, felháborodás legyen, hanem inkább fejezd ki, hogy ez neked rosszul esik, rossz. Ne őt hibáztasd, hanem arra tedd a hangsúlyt, hogy te rosszul érzed magad ebben a helyzetben.
2016. jún. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egész nap otthon van? Ha nincs, akkor leléphetsz magadtól is. Amúgy meg mond azt, hogy meghívtak a barátaid, és el akarsz menni. Ha nem enged el, akkor nem valami jó szülő....
2016. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia!


Együttérzek, ez biztosan nehéz Neked, őt sem akarod megbántani és a nyarat is szeretnéd a saját elképzeléseid alapján eltölteni.


Próbáltál már erről beszélni vele? Mondd meg neki őszintén, hogy ez a helyzet így nem jó, és mondja meg, mi az oka, hátha olyasvalami, amit beszélgetéssel meg lehet oldani. Lehet, hogy csak félt!

2016. jún. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De ennyira hova félt? Ha megyek valahova akkor is a barátaimmal meg nem este 10-kor

ez mar durva

2016. jún. 26. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Engedély nélkül menny.
2016. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem semmiképp ne cselekedj a háta mögött, csak még szigorúbb lesz.


Hogy miért félt, vagy hogy egyáltalán ez-e az oka, azt tőle kellene megkérdezned szerintem. Lehet, hogy hallott valamit, vagy régebben történt valami, nem tudhatod.


Az őszinteség szerintem célravezetőbb!

2016. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzőekkel! Ha te is őszinte vagy és higgadtan el tudod neki mondani, hogy most szeretnél menni, amíg nyár van, és te őt is meg tudod hallgatni, hogy mitől félt...

Én még csak 28/L vagyok, de én is nagyon-nagyon fogom félteni a gyerekem, ha ennyi idős lesz. Mitől félthet... Legfőképp a rossz társaságtól, a drogozástól, az ivástól. Szóval őt is megértem, meg téged is. Nélküled nem tud átlendülni azon, hogy félt, ha viszont te nyitott és őszinte maradsz irányában, akkor is ha elenged, akkor nem lesz baj... Végülis csak 15 éve töltöd ki az életét, neki is kell idő átállni.

2016. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!