Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy meghalt az...

Miért van az, hogy meghalt az apukám, anyám meg magasról tesz arra, hogy velem mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Apu 3 éve meghalt, de már előtte elváltak anyuval,és évente vagy 2 évente 1x látogatott anyu,de mióta apu meghalt jó lenne ha látogatna,mert olyan egyedül érzem magam.. viszont ő csak akkor jön amikor pénzt akar kérni vagy valamit szeretne.. Nagyon szomorú vagyok ez miatt..

2015. szept. 18. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek is Őszinte részvétem! Másodszor, ne haragudj, hogy ezt írom, de anyukád eddig se foglalkozott vele, nem semmiért voltál apukádnál, és nem járt látogatni. Érzed, hogy csak a pénz kell, akkor megy, ebből kiindulva ne nagyon gondolkozz ezen. Esetleg kérdezd meg tőle, hogy miért mondott le rólad? Vagy írj neki egy levelet, amiben az összes kérdésed felteheted, leírhatod, hogy rossz ez neked, hátha előrébb leszel.
2015. szept. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyukád eddigis szomorúságot okozott, ne akard őt azért, csak mert egyedül vagy. Ez butaság. Keress inkább őszinte jóbarátokat, sokkal többet érnek :)
2015. szept. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom,hogy miért mondott le rólam,mert neki egy pasi kellett.. volt itt 1 éve,megkérdeztem,hogy miért kellett ezt csinálnia,és ha nem kellek neki akkor miért szült meg,azt mondta azért,mert akkoriban nem akart dolgozni,és ahogy ő fogalmazott "becsúsztam".. akkor már megtartott,mert otthon tudott maradni.
2015. szept. 18. 13:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De durva! és te ezt megbocsájtottad? ezek után többet akarsz vele lenni? Jézusom.. hogy élhetnek ilyen "anyák"..
2015. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem bocsájtottam neki meg,de a szívem mélyén szeretem,pedig nem érdemli meg.. Lehet,hogy bennem van a hiba?! Hagynom kellene,és inkább keresnem olyan embert aki megbecsül,és nem dob el?!
2015. szept. 18. 14:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg őt "elfelejteni"! Ő megszült ugyan, de ettől nem lett anya,hát akkor Te se tekints rá úgy, csak mint egy távoli ismerősre! Állj a magad lábára, engedd el őt, mert ha szorosabbra fűzöd a kapcsolatot vele, akkor valószínűleg ki fog használni.
2015. szept. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Pontosan ugy mint az előttem lévő irta... egyszerűen ne foglalkozz vele. Gondolj bele hogy ő sem keresi a társaságod,(csak ha kell valami) te se keresd az övét. Lehet hogy megszült de igazi anya sohasem lessz..
2015. szept. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkodtam,és igazatok van. Sosem szeretett,és nem is fog,mert akkor nem így viselkedne. Végül is beletörődtem,de remélem,hogy egyszer lesz egy párom, és annak egy csodálatos anyukája aki nekem is egy kicsit az anyukám lehet! :)
2015. szept. 18. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!