Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig addig jópofiznak...

Miért mindig addig jópofiznak a pasik, amíg biztosra nem mennek? Pl. Miután a nő már 3 hónapos terhes elmúlt?

Figyelt kérdés

Egy csomó ilyet olvasok itt x hónapos kismama vagyok, most szültem és csal a férjem, megver, iszik, ideges, terrorizál...stb.

Ezeknek a pasiknak az a lényeg, hogy valakit tönkretegyenek a kisebbségi komplexusuk miatt?

Egy nőt megfogjanak, és amikor nincs a nőnek visszaút élősködni, kicsinálni?


Miért van ennyi elmebeteg pasi?


2010. ápr. 13. 17:41
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

23:03

"Hidd el hogy ugyanennyi elmebeteg nő van aki azért szűl hgy élete végéig eltartsák, és ha nem találnak palimadarat eljátszák a szent mártírt."


Igen, vannak ilyen nők is. akik nem képesek önálló gondolkodásra, társfüggők, szeretnek más árnyékában élni.


De vannak olyan nők, akik bár ezt a hagyományos modellt kedvelik, ahol a férj nem "palimadár", hanem családapa, aki szereti a párját, és tiszteli, a nő meg nem érzi magát mártírnak.

2010. ápr. 18. 11:29
 22/25 A kérdező kommentje:

08:52 87% nő:

"amikor eljön az a pont egy kapcsolatban, h jó akkor jöhet a baba, akkor általában a nőket már szinte csak az érdekli, h baba és én pl. nem tudtam reálisan látni, h mennyire lesz ő jó apa, mikor sose volt az a megbízható ember"


Itt a lényeg: sosem volt az a megbízható ember!

Akkor nem kellett volna vele családot tervezni!


Én is jártam egy személlyel, akit egy-két hónap alatt kiismertem! Mert úgy érzetem, hogy nem megbízható! Persze voltak előtte női, akik vártak mellette évekig....de hát a jelek nem hazudnak!



Van esetleg olyan nő/férfi, aki későn vette észre, hogy miyen a társa, és előtte semmi jele nem volt?

2010. ápr. 18. 11:33
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

nah, hát én hála az égnek nem fűztem szorosabbra a kapcsolatot a fiatalemberrel, de tudott meglepetést okozni. és sajnos nem a szülinapom alkalmából :)


a drága felvett 1 milla hitelt, erről elfelejtett szólni. persze közben azt sem tudom mire költötte. a megérzésem az, hogy tartozott már így is egy rakat embernek, és ezzel próbálta magát kihúzni a xarból.

mellesleg a srác nem igazán végzett érdemi munkát, szentül hitt benne, h MLM-ből meg lehet gazdagodni. igen, pár kivételes embernek, de ő nem tartozik közéjük.


volt ezen kívül is pár szép húzása (anyukámmal nem úgy viselkedett, ahogy a helyzet kívánta volna, stb.) na, pont akkor, mintha az ég küldte volna, jött egy rendes, normális srác, akit miután igazán megismertem, nem volt kérdés, h ki lesz az életem párja :)


végződhet jól is a sztori, csak tovább kell látni az orrunknál. nem csak a szerelem van, meg a fiatalúr 2 szép szeme.

2010. ápr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

szerintem önámítás azt mondani, h nem volt semmi jele, csak egyszer úgy jött haza, h tök hülye, egyszerűen csak az ember el akar valamit hinni és úgymond belehisz.....

én a megbízhatatlanságát úgy gondoltam, h kicsit hóbortos a lelkem, meg melyik kapcsolat tökéletes......ha körbenézek, akkor talán 10 kapcsolatból egyet tudok mondani, amiben a felek úgy érzik magukat, ahogy sokan el akarják hitetni a külvilággal

én 5 évig ámítottam magam, ismerek olyat aki 30 éve házas és eljátsza h mennyire k@rva jó neki....itt is vannak ilyen kommentezők, minden szép és minden jó az ő életükben, kedvencem az a nő volt, aki leírta, h a férje lefingotta, aztá elment a haverokkal sörözni, mert nem tette rendbe a bozótját.....és ez a nő is arról győzködött mindenkit, h a férje valójában milyen jó fej és h mennyire igaza volt....

2010. ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

04:18 15:43


De akkor legalább most már taultál belőle!

Teljesen igazad van, sok nő tényleg inkább erőszakkal elhiheti magával, hogy ami neki nem jó az valójában jó!


A bozótírtós nőt nem olvastam, de így röviden is röhejes!

Ez vagy kamu, vagy durva-kategória a csaj.

2010. máj. 7. 09:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!