Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig addig jópofiznak...

Miért mindig addig jópofiznak a pasik, amíg biztosra nem mennek? Pl. Miután a nő már 3 hónapos terhes elmúlt?

Figyelt kérdés

Egy csomó ilyet olvasok itt x hónapos kismama vagyok, most szültem és csal a férjem, megver, iszik, ideges, terrorizál...stb.

Ezeknek a pasiknak az a lényeg, hogy valakit tönkretegyenek a kisebbségi komplexusuk miatt?

Egy nőt megfogjanak, és amikor nincs a nőnek visszaút élősködni, kicsinálni?


Miért van ennyi elmebeteg pasi?


2010. ápr. 13. 17:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%

mert szemét suttyók, és semmi erkölcsi tartás nincs bennük.


az én "apám" is ilyen volt, szerencsére hamar lelécelt.


sajnos, ez arra tanított meg, hogy senkiben nem szabad bízni, még a gyerekem apjában sem, mert bmikor megbolondulhat, és leléphet egyik napról a másikra. ezért én arra is fel vagyok készülve, hogy egyedül kell felnevelni a gyermekemet. ez van.


sok nőnek be kéne ezt látni, és nem az egész életét egy pasira alapozni.

2010. ápr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Mindenki olyan virágot szagol, amilyent szakít...
2010. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

Biztos le leszek pontozva, de a környezetembe úgy látom, hogy nem mindig a pasi a hibás.

Már a terhesség alatt, utána meg főleg a nők elfeledkeznek arról hogy feleségek és anyákká válnak.

A gyerek a legfontosabb, a férj meg ha segít akkor jó, ha meg nem akkor szemét alak.

Én igyekszem éreztetni a babám mellett a férjemmel is hogy szeretem, és bár gyakran nagyon álmosan épp hogy eldőlnék az ágyban de jut időm beszélgetni vele.

Nekik is vannak érzéseik, nem gépek.

2010. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

18:00 nagy bölcs vagy...persze ez így is van, de vannak alattomos emberek, akiknek a naivak sajnos bedőlnek.

De a naiv , azért mert naiv, nem kell, hogy átverjék.


Én a hapsiknak ezt az érdekes viselkedését nem értem. Ezt a színészeti képességet...

2010. ápr. 13. 18:07
 5/25 A kérdező kommentje:
18:06 egy intelligens férfi, aki szereti a párját a problémákat nem úgy kezeli, hogy ok nélkül szétveri a nőt, és szemétkedik...szerintem.
2010. ápr. 13. 18:08
 6/25 A kérdező kommentje:

17:58 az én szavaimmal élsz:D

Szó szerint nem szabad soha egy férfira alapozni! Én sem fogok megbízni vakon senkiben, és ez így igaz!

2010. ápr. 13. 18:10
 7/25 anonim ***** válasza:
85%

Alapozzunk 2-re? :-)


Elég provokatív kérdés. Először azt kellene megvizsgálni, hogy vajon mennyi annak az előfordulása, hogy a pasi kifordul önmagából avagy abból, amit hittünk róla. Valószínűleg azért lehet olyan sokat olvasni ezen az oldalon arról, hogy megver, megcsal a férjem, mivel azok, akiknek normális életük van, azok nem írnak. Jól is néznénk ki, ha ilyen kérdéseket olvasnánk, hogy "Szerintetek mit tegyek, mert a férjem nem alkoholista, és így unalmas az életem?"

Tényleg bosszantó, hogy vannak olyan férfiak, akik később mutatják ki foguk fehérét, és gonoszak, alattomosak, de nőkből is van rosszféle.

2010. ápr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Tudod amiről te beszélsz, az szint már betegség. És a betegségről nem tehet az ember. És nem azt mondom hogy akkor tűrni kell, csak azért gondolkozz el! Neki nem azért buli ilyet csinálni, mert tényleg az hanem mert valami nem normális vele! Amúgy meg igazuk van, észre lehet venni ezt előbb is.
2010. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

18:43, valószínű, hogy igen, észre lehet venni, hogy milyen ember, már előtte is.


Azért kíváncsi vagyok arra, hogy ezek a nők, akik áldozatok, előtte nem észleltek jeleket?

2010. ápr. 16. 08:55
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
olyan sosincs hogy valaki "csak" áldozat. Megfontolatlanul vállalnak gyereket,vannak olyanok akik együtt sem élnek előtte a párjukkal,egyszerűen nem ismerik egymást,majd mikor jönnek a problémák az áldozatok elkezdenek azzal dobálózni,hogy a másik kifordult önmagából,pedig előtte egy angyal volt,nem ivott,nem volt agressziv.. na ez az ami NINCS. Ha egy ember megjtásza magát,annak vannak jelei,sajnos nem mindig sikerül időben meglátni ezt,cska mikor már nagy a baj. Úgyhogy nagyjából egyetértek a virágos hozzászólóval.
2010. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!