Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 leszek és nem mehetek...

19 leszek és nem mehetek sehova. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem voltam sosem egy mint tanulo, apamnak pedig ez volt a legnagyobb baja,, es en nem akartam sosem egyetemre menni. Okj-n akarok elvegezni egy apoloi kepzest. Eddig azt mondta, hogy majd ha leérettsegiztem mehetek ahova akarok, most pedig azt mondja, hogy mivel csak 3-s lett az erettsegim es nem vesznek fel sehova (amit amugy o eroltetett) nem mehetek sehova. videki vagyok. Pesti barataim ma jonnek le nagyszuleikhez, es megbeszeltuk hogy este elmegyunk setalni es iszogatni. De apam nem akar elengedni csak 11-ig... nem lehet baratom sem. Csak azert mert nem olyan vagyok amilyennek o akar latni. Elkolttozni nemtudok, rokonok sincsenek, anyamhoz nemtudok menni mert leszar es eli a sajat eletet. Mit tegyek?
2016. jún. 21. 13:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

19 éves vagy ember, fogod magad és elmész, ennyi. :D

Nem kell hozzá a szüleid engedélye.

2016. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Most mar sokat nem, tanulni kellett volna.


Ugyanis a legkonnyebben ugy tudtal volna sajat eletet elni, ha felvesznek valahova es kollegista leszel. Anelkul nem fogsz tudni elkoltozni, mert kepesites nelkuli munkabol ki nem fizetsz egy alberletet.


Keress olyan helyet ahova a felveteli fontosabb mint az erettsegi ha mar azt elszurtad, aztan onallosodj.


Igy nem fog menni, kiszolgaltatott helyzetben vagy, mivel apad tart el nagykoru letedre.

2016. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Érettségivel lehet azért munkát találni, pl. irodákban, önkormányzatoknál. Nem mindig fizetnek a legjobban, de ahhoz, hogy elkezdj spórolni a saját életre, kezdésnek jó lesz.
2016. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tanulni fogok okj-n, es kolis leszek. De addig mit csinaljak? A nyaram megint ugy fog eltelni, hogy nem csibalhatok semmit. Nyari munkara is alig akart elengedni. 19 evesen setalni nem mehetek. Pedig sosem hoztam ra szegyent,tisztelettudo vagyok es mindig minden hazimunkaban segitek, nekik is es nagyszuleimnek is. Azon kivul hogy nem vagyok jotanulo mast nem vetettem ellene. Mit tehetnek hogy a nyaram ne legyen ujra egy szornyu kinzás?
2016. jún. 21. 14:18
 5/14 anonim ***** válasza:
4%
Kíváncsi vagyok, hogy a mai világban egy 19 éves kislány mennyire tudná eltartani magát. Külön lakás, bevásárlások, számlák fizetése. Ha majd keresel annyit, nem laksz a nyakukon, akkor majd lesz jogod azt csinálni, amit akarsz.
2016. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
6%
nem csodálom,hogy gyereknek tart,amikor úgy is viselkedsz.
2016. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azert mert veluk lakok, nincs jogom ahoz hogy talalkozzam a barataimmal? Míg mas 15-16 evesen razzak a pics*jukat a discokban en 19 evesen nem mehetek el setalni. Eleg erdekes dolog ez.
2016. jún. 21. 14:30
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
#5: na ácsi, ez azért lazán személyi szabadság korlátozása. Undorítóak az ilyen féreg szülők.
2016. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

@ 14:23


Hát te nagyon hülye vagy.

Azért mert egy felnőtt fiatal még nem áll a saját lábán, a családnak joga van rabosítani őt a családi házban?

2016. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
vagy fogva tartani, a rabosítás nem jó szó.
2016. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!