Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok ha megtudnátok, hogy egy ismerős két havi fizetéséről mondott le csak hogy a gyereke kimehessen az EB-re? Két havi teljes fizetésért ti megtennétek ezt a gyerekért? Tehát dolgoznál két hónapig ingyen emiatt?
2016. jún. 20. 14:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
59%

nem lemondott a fizetéséről és két hónapig a küszöböt rágta, hanem gondolom félretett rá.

nézd,ha van rá keret én megengedném és kifizetném neki. de akkor biztosan úgy lenne,hogy családostól mennénk, nem engedném egyedül vagy más 'felnőttekkel'(általában az egyik haver 18 éves testvére szokott lenni az a nagy felnőtt akire hivatkoznak). szóval velem vagy az apjával mehetne ki ennyi idősen.

2016. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

100% hogy nem engedném meg!Még ha nem is okozna gondot!

1.Mivel sajnos a szurkolók közt is vannak verekedések.

2.Simán meg tudja nézni a tv-n!

3.Annak a pénznek biztos lenne helye máshol is!

4.Nem lennék nyugodt,mert mostanában olyan dolgok vannak,amik veszélyesek lehetnek rá nézve,és akár egy felnőtt emberre is!

5.A kora miatt is....nem tudom ki hogy van ezzel,de 14 évesen fiatalnak tartom.

2016. jún. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
neked úgy őszintén mi közöd van más pénztárcájához?
2016. jún. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Meg amúgy honnan tudod barátocskám, hogy az osztálytársad apja/anyja mennyit keres?

Csak mert én a sajátjaimról sose tudtam pontosan, max tippelni tudtam, ha valamelyiknek tudtam a foglalkozását, de az is ritka volt.

2016. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2016. jún. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Honnan veszed barátocskám, hogy tudom mennyit keresnek? Ezt amit leírtam, az öltözőben hallottam barátocskám olyasvalakitől akivel jóban van, vele nem is beszéltem. Közöm nincs hozzá, csupán megkérdeztem a véleményed barátocskám.
2016. jún. 21. 09:01
 17/17 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2016. júl. 11. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!