Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? .

Mit kellene tennem? .

Figyelt kérdés
Ez egy hoszu történet lesz. 20 eves lany vagyok. Magyarországon éltem egész életemben azonban 3 hónapja már külföldön vagyok. Nincs anyám sem apám mind 2 elhagyott. Anyám édes testverehez költöztem már 16 évesen. neki van felesége és velem egyidős gyereke aki fiu. náluk laktam egész idáig. Azonban sose éreztem magam othon. Sokat segített a nagybátyám felesége. Ha kellett valami mindig adott ruha pénz bármit. És én próbáltam a josagat viszonozni mindennel amivel csak tudtam. E közben meg ismertem egy fiut akivel 2 evig csak beszelgettem de mindig mellettem allt mindig szeretett.. Es igazabol enis ot.. Azonban elindultunk külföldre. Csak én és a nagybátyám felesége. Mondhatni mostoha anyám. És ugyan akkor indult az a fiú is az apjáVál ugyan oda ahova mi. Mi már othon össze jöttünk Így ma már lassan 4 hónapja a barátom. Egy bérházba lakunk. szomszédok vagyunk. Eddig ez szép de a probléma csak ekkor kezdődött el. Bármilyen pénzt kaptam a mostoha anyám el vette tőlem és haza küldte a családjának.. A fiának és a férjének.. Az indoka az volt hogy én tartozok neki a jegy árával. rendben el fogadtam de már annyi pénzt vett el tőlem hogy az valami hihetetlen.. már nagyon rég vissza fizettem neki a tartozást és még mindig él akarja venni tőlem mikozbe tudja hogy nekem othon se hazám se apám se anyam semmi nincs.. Ezt a barátom is észre vette és ő nem akar bele szólni de nagyon bántja öt is ez.. A mostoha anyám minden nap reggel 11 tol este 11 ig dolgozik meg keres heti 100 ezret és még így is az én kis pénzemre van szüksége.? hihetetlen.. egész nap dolgozik és én a barátommal vagyok ithon jelenleg mi nem dolgozunk mert nem találunk munkát. o este 11 kor haza jön és belem kot hogy ő megy haza hamarosan  én itt akarok e maradni vagy Doncsem el össze e akarok költözni a barátommal ha igen szoljak mert akkor nem számít rám.. ki hoz mást magához aki majd segít neki pénzileg.. Mert én már a barátom fele húzok nagyon.. meg fogom bánni roszul fogok járni.. meg változtam. nem ismer rám.. o vesz ki egy masik hazat mert ugy latja hogy engem o zavar.. maradjak it a baratommal koltozunk ossze o el megy mas hazba. .. stb stb .. es mikor válaszolnak a kérdésére vagy meg akarok szólalni a válasza az hogy hagyuk jól van hagyuk.. o egyedül érzi magát és én kérdezem hogy erről miért én tehetek?? ő egesznap dolgozik nem az én hibám...  Es persze ezekrol a dolgokrol hogy o igy viselkedik. meg hogy a penzemet el veszi a tudtom.nélkül stb.. Errol persze akik othon vannak senki nem tud.. A lényeg hogy nem tudom mit csináljak.. haza mennyek e vele.. vagy itt maradjak.. de itt csak úgy tudok maradni ha össze költözök a barátommal mert másképp nem tudom a házat se fizetni.. Ha haza megyek nem vár rám semmi.. es már a mostoha anyámat is ki ismertem.. nem jó ember.. Bár ne lenne igazam  de amit o csinal azt mar a vak is latja.. othon nincs semmim. itt viszont más.. jól érzem magam és boldog vagyok a barátommal.. Tudom 3-4 hónap nem valami sok.. De már elég sokat bizonyított nekem.. sok mindenben és én bízom benne.. Mert ő más mint a többi fiú.. Ő is ígér.. De be is teljesíti azt.! Mond nagy szavakat. De bizonyítja is őket.! Ő a szavak és egyben a tettek embere is. Az életem is rá bíznam. De nem akarom el sietni se a dolgokat. mert én még le se feküdtem vele .. Ha itt maradok akkor mar nincs vissza ut haza nem tudok menni senkihez ha egyszer vege lessz a kapcsolatunknak.. Es itt is egyedul maradok.. Nagyon szerelmes belem ezt tudom.. De nem tudni mi lessz az evek vagy honapok elteltével.. De itt van  es lehet kulon eletem.. Sajat eletem.. Ami sose volt.. Ha viszont haza megyek minden pénzem oda .. es együtt kell élnem a mostoha anyámmal akiben a világon a legnagyobbat csalódtam.. Azonban hiányoznak néha a barátaim és a testvereim is.. Hiányzik néha az othon levegő.. Nem tudom mit kéne tennem..  ki a jó és ki a rossz.. lehet én változtam tényleg meg.. nem tudom..
2016. jún. 20. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen pénzt vesz el tőled, ha te nem dolgozol, és a párod sem?


Közösen mentetek ki, azaz közösen kellene fizetnetek a dolgokat, mint lakbér, rezsi, kaja, bérlet, stb. Ő egész nap dolgozik, hogy ezt előteremtse, neked kellene hozzá a másik felét. Érthetően dühös, hiszen fáradt, és amit keres, az a megélhetésetekre megy el, plusz küld haza, hiszen nyilván azért választotta a külfödi munkát, hogy anyagilag kicsit jobban éljenek.


Ehhez képest téged is el kell tartson, aminek nyilván nem örül.


Felnevelt, szeretett, támogatott, az egyetlen baja most, hogy fáradt, hiányzik neki a családja, de pedig otthon ülsz a pároddal, és csak terhet jelentesz. Ez meg fog változni,amint dolgozol, és nem egyedül kell megoldjon mindent.

2016. jún. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van valamennyi pénzem ami nem az enyém hanem a barátome. segítek neki mindenben. mire haza jön ki takaritok ki mosok meg fozök szemetet le viszek és minden mást meg csinálok. Lehet ez a baja amit te mondasz. De arról nem én tehetek hogy keres heti 100 ezret és mind haza küldi szinte. Hogy ruhám semmim nem lenne ha a barátom nem lenne itt. Ha meg terhet jelentek akkor miért hozott ki??.. Nekem egyre inkább úgy tűnik hogy csak azért hogy pénze Legyen belőlem. meg nyitott nekem bankartyat amiről az egész pénzt le vette és egy Ft ot nem adott ide. mikozbe volt úgy hogy a kaját a WC papírt a tusfurdot és minden mást én vettem meg. Jelenleg annyi pénzem van ami a barátome és ma is abban főztem.
2016. jún. 20. 09:53
 3/5 A kérdező kommentje:
háznak a felét is fizetetem !
2016. jún. 20. 09:55
 4/5 A kérdező kommentje:
Fizetem*
2016. jún. 20. 09:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor szépen üljetek le, és kérdezz rá, mi a gond. Mond el, hogy te próbálsz mindenben segíteni, de nem tehetsz róla, hogy nem találtál még munkát, esetleg kérheted a segítségét, hátha be tud valahova ajánlani. Szép dolog, hogy takarítasz, de inkább járjatok munka után egész nap a barátoddal.


A terhet úgy értettem, hogy anyagi terhet jelentesz, nem a személyed ellen van problémája szerintem. Az, hogy ő hazaküldi a pénzét, teljesen normális. Férje van, és gyereke. Persze, hogy támogatja őket! Ők egy család, akik két bevételből tudnak fent maradni. Akkor is, ha az egyikük kint dolgozik.


Rátok férne egy nagy beszélgetés! Készíts valami finomat, mire hazaér, és nyugiban beszéljétek át, kinek mi a sérelme.

2016. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!