Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem, hogy ne...

Mit kellene tennem, hogy ne tudja én tudom?

Figyelt kérdés
Beléptem a férjem facebookjába...tudom mennyire gusztustalan dolgot tettem,de így tudtam meg hogy milyen érdekes viszonyban van a kolleganőjével.10 éve vagyunk együtt és tény,hogy nagyon sok gondunk van,de eddig mindig kitartottunk egymás mellett.Van 3 szép gyermekünk akiket tudom nagyon szeret.Jó apuka és jó férj...vagyis csak hittem.:(Kibeszél engem a hölggyel és olyanokat ír neki,hogy mennyire kedveli sőt...Ahogy én látom még nem történt köztük fizikálisan semmi.Nem tudom mit is tegyek..Ha elmondom tudok róla akkor úgy is azzal érvvel milyen gusztustalan dolgot tettem.Viszont elveszíteni sem akarom,mert bármilyen hihetetlen én még mindig szerelmes vagyok.De ez a nő teljesen az ujja köré csavarta.Amikor azt olvastam,hogy a férje mellett szeretőt tart akivel szakított majdnem leestem a székről.Ez nekem úgy hangzik mintha tudatná vele ő ilyet is szokott tenni és nyugodtan próbálkozhat!Kérlek ha valaki volt hasonló esete írja meg nekem mi a jó megoldás!Várjak történik-e valami?Vagy álljak elé és valljam be?Köszönöm
2016. febr. 25. 05:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Ne várd a sült galambot, viszont egyenlőre nem biztos, hogy elé állnék. Szedd össze magad, és küzdj a férjedért. Menj fodrászhoz, vegyél egy pár új ruhát, fehérneműt, passzold le a gyerekeket egy pár órára, vagy egy estére. Hódítsd vissza a férjed.
2016. febr. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi!Igen én is erre gondoltam,hogy mindent meg kell tennem érte!De sosem unalmas az életünk :)Mármint mindig próbálok új színt vinni a házas életünkbe.Tudom,hogy szeret csak nyilván tetszik neki,hogy itt ez a nő aki hát....felkínálja magát.
2016. febr. 25. 06:28
 3/20 anonim ***** válasza:
44%

Tehat o csinal egy undorito, aljas, szemet dolgot, es te azert nem allsz ele, mert kiderulne, hogy beleptel a FB-jaba???

Hol lehet egy lapon emliteni a ket dolgot?


Allj ele nyugodtan.

2016. febr. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Az jó ötlet, hogy kezdj el többet törődni a külsőddel, legyél meglepően vidám stb., had egye a penész, hogy kinek akarsz tetszeni. Akinek vaj van a fül mögött, az általában rögtön erre gondol, és mindjárt vonzóbb leszel számára, ha azt hiszi, hogy valaki le akar csapni a kezéről ;)

Másrészről: azt írtad, hogy te mindig teszel azért, hogy új színt vigyél a házaséletekbe. Ő mit tesz a házaséletetek fenntartásáért? Tesz valamit, hogy TE ne unj rá, vagy belekényelmesedett abba, hogy 3 gyerek mellett te már úgyse fogsz pattogni? Ezesetben visszatérek az első mondatomhoz, legyen csak az a ltszat, hogy nem kell téged leírni...!

Harmadrészt: ha egy tál p.na (bocs) ennyire nyilvánvalóan felkínálja magát, és a férjed vevő egy ilyen ócska ri.banc játékaira...(elnézést, d aki házasságban él, vagy javítsa meg, amije van, vagy lépjen ki belőle, ha nem tetszik, de ne másokkal játssza a végzet asszonyát a férje háta mögött), azzal max annyit tehetsz, hogy felkelted az érdeklődését magad iránt, és érezteted vele, hogy nem vagy te még lejárt lemez, meg hozzá betonozott tartozék, ne vegye természetesnek, hogy Te vagy neki.

2016. febr. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Most annyira össze vagyok törve..Ráadásul a nő idősebb nála jó 12 évvel vagy többel..Nehezen tudok mosolyt erőltetni magamra.
2016. febr. 25. 06:48
 6/20 A kérdező kommentje:
Igaz mindent nem tudtam elolvasni mert törli az üziket,de számomra érthetetlen,hogy egy nő vagy férfi teljesen mindegy miért akar tönkre tenni családokat.Olyat írt neki,hogy nagyon ragaszkodtok egymáshoz?Tudom a gyerekek meg minden...De erre a férjem nem reagált semmit.
2016. febr. 25. 07:01
 7/20 anonim válasza:
100%
Szerintem meg, ha tényleg fontos a kapcsolatotok, ne játszmázz, hanem őszintén beszélj vele. Nyilván annak is volt valami oka, hogy belenéztél a facebookjába, talán kezd azzal.
2016. febr. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele beszélni..Mondtam neki,hogy tudom sok a gondunk és sajnos sok esetben egymáson vezetjük le.Vannak olyan esetek amikor úgy érezzük ha valaki kedves velünk és megért akkor azt hisszük ez jobb mint otthon.Amit meg is értek csak legyen velem őszinte.Azt mondta ő őszinte velem..És Szeret amiben minden benne van.Nyugodjak meg mert velem szeretne lenni.Csak hát ő nem tudja hogy láttam mit csinál a hátam mögött.Az bánt hogy nekem sosem fordult meg a fejemben hogy ilyet tegyek.Sosem levelezek férfiakkal a facen..Sokkal szebb volt az életünk amíg nem volt.
2016. febr. 25. 08:04
 9/20 anonim ***** válasza:
25%
1-es a jó tanács. Miért kell egy kolléganővel fb-n csevegni? Nem tudják ott megbeszélni, fontos nyomot hagyni? gyanús, hogy csak kitaláció ez.
2016. febr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mármint hogy én találtam ki???Bocsika nem unalmas az életem hogy kitaláljak ilyeneket!
2016. febr. 25. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!