Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem, hogy ne...

Mit kellene tennem, hogy ne tudja én tudom?

Figyelt kérdés
Beléptem a férjem facebookjába...tudom mennyire gusztustalan dolgot tettem,de így tudtam meg hogy milyen érdekes viszonyban van a kolleganőjével.10 éve vagyunk együtt és tény,hogy nagyon sok gondunk van,de eddig mindig kitartottunk egymás mellett.Van 3 szép gyermekünk akiket tudom nagyon szeret.Jó apuka és jó férj...vagyis csak hittem.:(Kibeszél engem a hölggyel és olyanokat ír neki,hogy mennyire kedveli sőt...Ahogy én látom még nem történt köztük fizikálisan semmi.Nem tudom mit is tegyek..Ha elmondom tudok róla akkor úgy is azzal érvvel milyen gusztustalan dolgot tettem.Viszont elveszíteni sem akarom,mert bármilyen hihetetlen én még mindig szerelmes vagyok.De ez a nő teljesen az ujja köré csavarta.Amikor azt olvastam,hogy a férje mellett szeretőt tart akivel szakított majdnem leestem a székről.Ez nekem úgy hangzik mintha tudatná vele ő ilyet is szokott tenni és nyugodtan próbálkozhat!Kérlek ha valaki volt hasonló esete írja meg nekem mi a jó megoldás!Várjak történik-e valami?Vagy álljak elé és valljam be?Köszönöm
2016. febr. 25. 05:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
11%
jól van, akkor hagyd az egészet a francba. hetyeg egy kicsit, majd észhez tér magától - ezek szerint 3 kicsi gyerek van, tartsátok meg a családot. Az apát meg beszéld le az egész fb-ról, teljesen felesleges.
2016. febr. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%

Én nem "rugóznék" ezen a facebookos dolgon. Beszélgetni csak lehet. Tudom, hogy sokan ki vannak akadva, ha "kibeszélik" az otthoni problémákat, de valahol csak ki kell ereszteni a gőzt. Meg azt írta, hogy "kedveli"... nagy dolog. Nekem is volt nagyon kedves munkahelyi kollégám, akivel gyakorlatilag mindent megbeszéltünk, mégsem merült fel "kapcsolat" semmilyen formában, barátok voltunk és kész. Szerintem ő részben épp azért avatott a bizalmába éppen engem, mert nem ismertem a feleségét, ellentétben a régi barátaival. (Persze az, hogy a nő hajlamos szeretősdit játszani, nyilván veszélyes, nem mondom, hogy nem, nem vagyok hülye, de ehhez is két ember kell.)

Ami azt illeti, hogy "nagyon sok gondotok van", ezekre nyilván megoldást kell találni, mert ha annyiban hagyjátok a dolgot, akkor azt így is, úgy is megsínyli a házasság, akár van valaki a képben, aki szívesen lecsapná a kezedről, akár nincs.

2016. febr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%

nekem inkább az gyanús, hogy a régebbi üzenetek ki voltak törölve a kolleganőjével.

én is kapcsolatban élek.hogyha ellenkező nemű emberrel beszélgetek a neten, nem törlöm ki, mert nincs rá okom, nincs benne semmi titkolnivaló..ha már törli az üzeneteket,szerintem azért, mert volt benne valami amit biztosan nem akart,hogy lásd.

a gond ott van,hogyha megmondod neki,hogy láttad miket beszélgettek, akkor innentől kezdve még kínosabban fog ügyelni arra,hogy ne legyen nyoma a beszélgetéseinek..

szóval én a helyedben leültetném és bevallanám,hogy elolvastam. de kérném,hogy őszintén vallja be volt -e köztük valami, valamint miért törölte a régi üzenteket? meg akar valamit ettől a nőtől? stb..rendesen előállítani. 10 év után csak tudod,hogy hazudik -e , vagy sem. egy ilyen beszélgetés után csak magába nézne..

2016. febr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Tudom hogy tudod
2016. febr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
61%

Èn a kollèganővel beszèlnèk.

"Komolyan szakìtottàl a szeretőddel? Most akkor keresel egy ùj szemèlyt a fèrjed megcsalàsàra?

A TE KORODBAN màr az emberek pedig èrettebben viselkednek.."

Valami hasonló szöveget mondanèk persze szuper csinosan àllnèk elè csak hogy làssa kivel van dolga..

Fèrjemnek nem mondanèk semmit.. A kollèganő ha van bőr a kèpèn ùgy is elmondja neki..

A fèrjem ha jönne azzal mi volt ez?

Annyit mondanèk..

Szívem csak pont azt teszem amit te.. beszèlgetek emberekkel nem kell mindenbe beavassalak..

Honnan tudod ezeket a dolgokat?

Vannak informàciò forrásaim

Ne mondanàm el a facebookot,

Akàr egy 3. Kollègàtòl is kaphattàl infòt..hmm ha èreztèted vele hogy tudsz arról hogy "kedvelik" egymàst meg arról hogy kibeszèl ..

Nem te vagy az akinek mentegetőznie kellene!

Csalàdi szennyest legjobb baràtoknak sem teregetjük ki, nemhogy egy fèrjèt csalò nyilvánvalóan pasira vadàszò ribinek!

2016. febr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
49%

Semmiképp sem beszélnék a kolléganővel!

1. Olyan kisstílű dolog.

2. Csak vérszemet kap. Ha tényleg a férjedre pályázik, ezzel elijeszteni úgysem fogod. Sőt!

2016. febr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz helyzet, ami a hosszabb ideje párok egy részénél előjön. Szeret téged, de már vágyik az újdonságra, a kolléganő pedig ugyanígy érez. Neki a férjed egy skalp, akit elhódíthat tőled, de ő sem akar semmi többet szeretői státusznál. Hízeleg a férjednek, akinek persze tetszik az izgalmas, ismeretlen nő közeledése. Lehet, hogy még nem volt köztük semmi több, de idővel lesz, mert aki nem akar semmit az kerek-perec kijelenti, hogy az ilyen intim társalgás nem fair veled szemben.

Itt nem sok értelme van a titkolózásnak, az elején kell megfogni a dolgot, de nem biztos hogy működni fog a dolog. Lehet itt aztán sminkelni, meg lefogyni, meg új ruhát venni, attól még ugyanaz a nő maradsz akit unalomig ismer, és akiről mindent tud, az ágyban is. Ha napokig veszekedtek, akkor kínosan fog figyelni arra, hogy ne bukhasson le, de a bizalom már elveszett. Idő kérdése csak annak, hogy a boldogtalan légkörből valamelyikőtök ki akarjon törni. Ha megbeszélitek, esetleg találhattok olyan megoldást, amivel mindketten együtt tudtok élni.

2016. febr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem, ha elállsz, akkor megmagyarázza és jelszót változtat. Onnantól még többet fogsz agyalni és még gyanúsabb lesz minden. A benned lévő feszkó meg még több konfliktust fog szülni. Szóval szerintem nem ez a jó megoldás.

Három gyerek mellett nehéz lehet egy kapcsolatot ébren tartani, de tegyél meg mindent. Ennek ellenére marha nehéz lesz egy tálcán kínálkozó újdonság mellett az elsőnek és legizgalmasabbnak maradni.

Alakítsd úgy a családi életet, hogy ne legyen ideje csetelni.

Én csak pasikkal dolgozom, imádom őket reggeltől délutánig. Nősek, egyedülállók vagy kalandorok. Beszélünk sokszor intimebb dolgokról is. Két-három havonta munka után eszünk egy pizzát. De soha-soha nem csetelek egyikkel sem és négy óra után úgy leszarom őket, ahogy vannak. Mert kollégák, nem több. Mellesleg nem is lenne időm erre.

Egyelőre szerintem várj, figyelj és ne hagyj neki időt hülyeségekre... Szeresd, imádd.

Ennek ellenére azt mondom, hogy azt lehet elvinni, aki hagyja magát. A kísértés, csábítás mindig ott lehet. De nem muszáj engedni neki. Megkívánni bárkit lehet, de annál többet (szerintem) nem.

2016. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap óta ezen gondolkozom, a nővel kapcsolatban először megpróbálnám a jól bevált "tartsd közel a barátaidat, még közelebb az ellenségeidet" elvet követni,és valahogy "összebarátkozni" vele,akkor szerintem nem lenne pofája megtenni. A férjedet meg egyelőre hagynám,meglátnám,mi lesz belőle, már csak azért is,mert lehet csak jól esik neki újra a hódító szerepben tetszelegni,de nem csalna meg,csak a tudat kell neki. Ha meg történik valami,akkor az úgyis megtörténne,csak ha szólsz,akkor még később kicsit,de még jobban átver. Így legalább nyomon tudod követni az eseményeket.
2016. febr. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Jelenleg még semmit nem mondtam vagy tettem.Nagyon nehéz így itthon lenni vele...Viszont azt nem írtam nektek,hogy ismerem a nőt hisz beszéltünk már egy párszor.Viszont kb egy hete semmi..Ez lett gyanús.Azóta nem írtak egymásnak.Figyelik,hogyha itthon van velem akkor nincs chat.
2016. febr. 26. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!