Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet így még ez a barátság?

Működhet így még ez a barátság?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel kicsi korunk óta ismerjük egymást. Egészen a középiskola végéig mindig együtt voltunk. Aztán az egyetemen összejött egy sráccal, aki miatt nagyon megváltozott. Egy évig szinte nem is beszéltünk, de fél éve felvette velem a kapcsolatot. Otthagyta az egyetemet, így a kollégiumot is és tőlem kért kölcsön hogy kifizethesse az új albérletének a kaucióját. Adtam is neki 110ezer forintot, és azt mondta hogy egy hónapon belül megadja, mert a nagymamája akkor ad neki tandíjra. (Nem tudják, hogy már nem tanul)

A pénzt persze azóta sem adta meg, pedig azóta már többször is kértem. Sokat vagyunk együtt, de mindig ő jön hozzám és napokig nálam van. Semmit nem segít, de hatalmas kupit hagy maga után. Többször szóltam emiatt, de állandóan húzza a száját és azt mondja többet nem jön. Szégyellem kimondani, de nem is bánnám már annyira. Persze újra és újra megjelenik. Néha olyan, mint régen, de sokszor rá sem ismerek. Lehet még olyan, mint régen?


2010. ápr. 12. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sajnos nem. Állj a sarkadra, követeld vissza a pénzedet, aztán szabadulj meg tőle. Ki nem állhatom az élősködő embereket.
2010. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A pénzre valószínűleg keresztet vethetsz. Szerintem nem érdemes 110 ezer forintért tovább kínoznod magad. Ha jön, ne engedd be, azzal, hogy te is elmész. Szabadulj meg tőle, mert nem fog leszállni rólad, és még többet is fog kérni, tuti nem úszod meg ennyivel.
2010. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de 15 éve ismerem. Nem tudom hogy tehetném meg vele, hogy magára hagyom.
2010. ápr. 12. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:
úgy ahogy ő megszakította veled a kapcsolatot. :(
2010. ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem csak utálom az élősködő embereket,de el is küldöm őket valamerre,és megmutatom nekik,merre van az ajtó.Amíg ezt nem teszed meg,addig a bábja leszel.Csak azt lehet kihasználni,aki hagyja magát.
2010. ápr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!