Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság. Miért hiszik azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság. Miért hiszik azt, hogy működhet fiú és lány között, pláne, ha már volt valami kettejük között?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha volt valami köztük előtte akkor elég nehéz, de egyébként LÉTEZIK BARÁTÁG FIÚ ÉS LÁNY KÖZÖTT, nekem is vannak fiúbarátaim akivel nagyon jóban vagyunk, de nem járnék vele és ő sem velem, szóval ez a dolog h nem létezik baromság felejtős-.-"
2010. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Működhet, nkm 3 éve a legjobb barátom egy fiú :) és semmi nem volt köztünk, gyengéd érzelmeket sem táplálunk egymás iránt :)

Ha már volt vmi köztük, akkor ish működhet.. csak nehezebben:)

2010. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha már volt valami közöttük akkor az nem barátság. Nevezzük szeretőnek, kalandnak vagy akárminek. Sokszor hallom hogy X Y-nál alszik, de hogy ők csak barátok. Nekem senki ne mesélje be, én nem alszok a "barátomnál" csak úgy. De van fiú-lány barátság ez tény. Vagy szerinted egy férfi és egy nő vagy szeretheti egymást, vagy utálhatja egymást? Kész? És nincs más lehetőség?
2010. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de igazán közeli barátság nem létezik, hosszú ideig legalábbis nincs rá nagyon példa... elöbb-utóbb valakmelyikőtök beleszeret a másikba. Ha szerencsélyük van mindketten kb egyszerre egymásba, és közösen leélik az életük, dehát:P...

És ha volt valami köztük, és nem ronda vége lett a dolgoknak, akkor igenis érthető hogy megpróbálják folytatni a barátságukat, nem? Az más kérdés hogy nem nagyon működi az ilyen senkinél sem...

Amúgy meg fiú-lány között egy remek dolog, hogy van egy barátod, aki a másik oldalról tud tanácsokat adni.

2010. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Működhet, nekem is volt már, van is.

Viszont gyakran nehéz - egyszerűen azért, mert a felek potenciális partnernek is tekinthetik egymást, de az is elég ha csak az egyik teszi.

2010. jan. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, hogy nem létezik, tökéletes tud lenni egy fiú lány közötti baráti kapcsolat. Még az exbaráttal vagy exbarátnővel is.
2010. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem több is van, egyikükhöz sem vonzódom szexuálisan.
2010. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

T/3

nem mindegy más mit hisz?

2010. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszik azt, legalábbis nem mindenki. Igaz hogy én aránylag fiatal vagyok, de ugyanúgy jóban vagyok az exemmel, és van is egy szinte legjobb barátom, aki fiú, de mivel van párom, ezért abban is biztos vagyok, hogy ő se szerelmes belém, és nekem se tetszik úgy.
2010. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet fiú és lány között barátság, bár elég ritka. Mi a legjobb barátommal pár hónap után egymásba szerettünk, most kezd alakulni vmi, de nagyon jó, hogy már ennyire ismerjük egymást. :) De volt olyan is, akivel csak barátok maradtunk, viszont az nem olyan szoros kapcsolat.
2010. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!