Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan álljak bosszút?

Hogyan álljak bosszút?

Figyelt kérdés
A párommal 1 éve vagyunk együtt és a sógornője állandóan terrorizál.Levegőnek néz,kavar stb.Megbeszélni nem lehet vele.A múltkor elengedtem bulizni a párom,ott volt a tesója is a feleségével.A hülye nő,meg lefényképezte a barátomat,amíg egy közös ismerősünknek (lány)adott puszit üdvözlésképp és beszélgettek.Utána a sógornő feltette iwiw-re a képeket,mintha megcsalt volna engem,bunkó megjegyzésekkel tarkítva.Elegem van,ki akarok tolni vele,de nem tudom hogy csináljam.Ötletek?úgy,h ne tudja,h én voltam!
2010. ápr. 12. 17:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
13%
Ilyen természettel,nem csodálom,hogy nem csípi a búrádat. Ő legalább különb tőled,mert meri szemtől szembe csinálni a szemétségeit.. Tényleg beszélned kéne vele és nem áskálódni suttyomban. Semmire nem jó ez a játszmázás..
2010. ápr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele beszélni,mert letagadja.eddig nyeltem,e már nem bírom elviselni.szeret az anyósjelölt és ő is utálja,de nem tudunk vele mit kezdeni.csak ordítozna vele,ha szóba hoznám a dolgot.ő elhiszi,h neki igaza van és semmilyen rossz érzés nincs benne,mert a saját férje öccsét járatta le.
2010. ápr. 12. 18:31
 13/19 anonim válasza:
50%
Veretni nem érdemes!Ha feljelenti, többet kap, mint aki veri! Akkor inkább ő verje:D Én is nagyon-de nagyon elvernék valakit, de inkább én is másképp akarok ki****-ni vele....
2010. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%
Igen,nekem is lenne kit elverni,de a harag rossz tanácsadó,és az erőszak erőszakot szül.Kár volna lesüllyedni a csaj szintjére.Ilyenkor kell okosabbnak lenni Nála,és előnyödre fordítani a helyzetet.Azt kell mutatnod felé,hogy Rólad aztán minden lepereg,aki ismer,tudja ,milyen vagy,és nem foglalkozol ilyen idiótákkal.Nyugodtan merje csak csinálni a szemed láttára szemétségeit,őt fogja megutálnia saját családja,és nem Téged.Ehhez azonban az kell,hogy ne légy olyan,mint ő,hanem próbálj meg lehiggadni,és eljátszani előtt e e kemény nőt,akit semmi nem érdekel,ami Vele kapcsolatos,vagy amit éppen művel.Ez fogja a kis fúriát a legjobban idegesíteni!Mindig beszélj Vele kedvesen,mosolyogva,és felemelt fejjel!Légy büszke arra,hogy Te nem mész le egy bizonyos szint alá.Akkor aztán rághatja a körmeit,és letesz arról,hogy azzal foglalkozzon,kivel beszélgetsz,vagy hogyan mosod a sz@ros bugyogókat!
2010. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!nagyon berágtam,de lehet igaza lesz annak,aki azt mondja,sz@rjam le a ribancot!
2010. ápr. 12. 19:01
 16/19 anonim ***** válasza:
55%
Igen,levegőnek kell nézned,erősnek,és Nála megfontoltabbnak kell lenned,különben saját magadat is befeketíted.Én egyszer már elkövettem azt a hibát,hogy ,,felrobbantam",és bosszúból hülyeséget csináltam,de elhiheted nekem,hogy ez nem vezet sehová!Ő maradjon csak a saját szintjén,Te meg örülj annak,hogy vannak,akik szeretnek,melletted állnak,és Te egyelőre nem vagy olyan,mint ő!
2010. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
77%

Írd a kép alá, hogy "álmodozzatok csak csajok, ő meg rólam álmodozik :-;"

Tuti az ilyentől elszállna a búrája...

2010. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
69%
Ha tényleg bosszút akarsz állni, fogadd meg a napiszar-os ötletet. Vagy van az agyiszint nevű oldal, lényegébe ugyanaz, csak a neve is égő. Aztán kamu email-címen küldd el minden ismerősének a levelet, ami a linket tartalmazza. Rossz érzés negatív tanácsot adni, de hátha felfogja!
2010. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
75%
Én a helyedben photosoppolnék egy képet,amin épp fekete pákóval élvezkedik és elküldeném a férjének borítékban,meg kiplakátolnám vele a várost (((:
2010. ápr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!