Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan álljak bosszút?

Hogyan álljak bosszút?

Figyelt kérdés
A párommal 1 éve vagyunk együtt és a sógornője állandóan terrorizál.Levegőnek néz,kavar stb.Megbeszélni nem lehet vele.A múltkor elengedtem bulizni a párom,ott volt a tesója is a feleségével.A hülye nő,meg lefényképezte a barátomat,amíg egy közös ismerősünknek (lány)adott puszit üdvözlésképp és beszélgettek.Utána a sógornő feltette iwiw-re a képeket,mintha megcsalt volna engem,bunkó megjegyzésekkel tarkítva.Elegem van,ki akarok tolni vele,de nem tudom hogy csináljam.Ötletek?úgy,h ne tudja,h én voltam!
2010. ápr. 12. 17:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Verd meg, de alaposan! Ha mégsem, akkor írj te is hozzászólást a képhez. Vagy tegyél ki róla egy képet, és írj alá valami nagyon égőt!

De amúgy lehet képeket tiltatni is, csak szólj a moderátornak, ő leszedi azt a képet!

Nem tudom, itt csak a kikerülés segíthet talán...de az is elég fura hogy a párod megengedi neki.

2010. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
„Szeresd az ellenségedet – be fog dilizni tőle!” (E. Doan)
2010. ápr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
99%
Tedd fel a napixarra valamilyen égő helyzetben, előnytelen pofával! A linkeket meg küldözgesd szét az imerősei közt.
2010. ápr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

hát én gondolataim szerint: VERESD meg valami kigyúrt csóróval 5000Ft ért halálra veri.

Egy pooskát rejts el a fürdőszobájába és neked is lesznek pikáns fotók róla.

szorj szét egy kilkó szeget a garázsa környékén, kendd be ragasztóval a kilincseket, patkánymérget a kajájába.

2010. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

nem is vette észre,h fényképezik,illetve nem gondolta,h róla csinál képet.olyan dolgot szeretnék,h ne tudja,h én állok mögötte.

köszi,az eddigieket!!!!!!

2010. ápr. 12. 17:54
 6/19 anonim ***** válasza:
99%
véletlenül tünjön le a kulcsa :) dond bele a Dunába, le fogja cserélni az összes zárat:D Akár a kocsi kulcsot is :) én már ezt megcsináltam egyszer hogy elloptam egy autókulcsot :)
2010. ápr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Hát pontosan nem derül ki, mi a szitu, de szerintem a bosszú a legrosszabb tanácsadó. Én pont azért váltam el a volt feleségemtől, mert egy bosszúálló szipirtyó. Most is ennek szívom a levét, de túlélem, remélem a fiaim is...

Szóval én inkább azt javasolnám, hogy üljél le vele 8 (párod, párja, ő, meg te) szemközt, és kérdezd meg, hogy mit akar elérni, mi a célja ezekkel az akciókkal és inkább akkor zárjuk most rövidre a kört, ne kelljen ennyi felesleges kört futni.(mondjuk egy remek borozós este, de ne hirdesd, hogy mi a célod)

Ha már a bosszúnál tartunk, az sem rossz érzés, hogy kínosan magyarázkodik, te meg fölényesen aházol neki.

2010. ápr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem inkább olyat kéne, amiről megtudja, hogy te állsz mögötte. Mert ha nem tudja, akkor csak volt egy sz*r napja és kész. Nem tudja, miért kapta. Ha viszont megtudja, akkor talán megérti, hogy veled nem érdemes kikezdeni.
2010. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem eloszor probalj vele beszelni. Kerdezd meg tole, hogy miert van az, hogy ugy veszed eszre, hogy rosszat akar neked, mikor te sosem tettel semmit ellene. Mondd meg neki, hogy tudod, hogy a lany csak egy barat, te megbizol a parodban. Ha nem megy, akkor pedig ne foglalkozz vele, mert ha belemesz vitakba, bosszuba, akkor vegelathatatlan sort inditasz el. Egy csaladba fogtok tartozni, probalj beilleszkedni ahelyett, hogy eltaszitanad magad a csaladtol egy ilyen ember miatt. Ha tudjak, hogy te rendes vagy, nem teged fognak megutalni, hanem ot. Ha latja rajtad, hogy tud idegesiteni, rosszabb lesz. Azt kell mutatni, hogy teged nem zavar es akkor abba fogja hagyni, mert nem fog tudni rajtad "fogast" talalni.
2010. ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

tudod ki beszélne az ilyen hülyével??!!!!


Neki az fájna a legjobban, ha téged nem zavarna, sőőőt!Én a helyedben kommentálnám a képet, hogy "Lám-lám a nők körében milyen népszerű! Oda vannak érte a csajok!" és egy kacsintós, mosoly jel....

Ettől fel fog robbanni, hogy téged nem hogy nem érdekel, még büszke is vagy a fotóra !! hehe

ja és mellé ha még a párod oda írná válaszképp, hogy " De mégis téged imádlak,perszóna...

hehehe

2010. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!