Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. ha közeli családtagod...

S. O. S. ha közeli családtagod ezt tenné veled, mit tennél?

Figyelt kérdés
az egyik szülőm ellopta a pénzem,nem tudom rábizonyítani,mert úgyis letagadja,de tudom biztosra,hogy ő volt.mit csináljak??
2010. ápr. 12. 11:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szia!


így látatlanban nehéz tanácsod adni, mivel nem ismerjük az indítékot. Ha esetleg drog, pia van a háttérben, akkor gáz van,mert a napi adagért az illető mindenre képes. Előbb pénz, majd értéktárgyak, majd bármi, ami pénzzé tehető tűnik el.

Ha nem ez van a dologban, akkor egyértelműen közölni, hogy megvan az, amit ellopott, és visszakérni a lakáskulcsot. Előzetes bejelntés nélkül a lakásodba nem jöhet, illetve akkor sem,ha te nemvagy otthon. Mást nem hinném,hogy normál keretek között tenni tudnál.



Üdv!

2010. ápr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szörnyű, hogy ez történt. A lényeg, az, hogy ezek szerint megvan a pénz.

Tedd el jó mélyen, és mielőbb költözz el családostul.

Mindenképpen szólj neki, hogy visszavetted a pénzt. Esetleg kérdezz rá, hogy miért tette, és hogy képzelte.

2010. ápr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
a pénzt csak megtaláltam,nem vettem el...nem lakunk együtt.ha megmondom,h megtaláltam,akkor kiderül,h kutattam nála..
2010. ápr. 12. 12:25
 14/17 anonim ***** válasza:
az sokkal gázabb, hogy meglopott!! nyugodtan állítsd a fal mellé és vond kérdőre!!!
2010. ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ez nehez helyzet,egy van amit thetsz,visszaveszed!Az nagyobb bun,hogy o meglopott!Te csak visszaveszed a penzedet,amit toled lopott el!En a helyedben elhuznam a csikot a penzzel,es elmennek,es egy jo par evig,vagy soha tobbe nem nyitnam ra a szuleimre az ajtot!!!!
2010. ápr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha visszaveszed, akkor "fifti fifti". Ő is elvette, gondolom úgy, hogy te nem tudtál róla, kvázi kutakodott. Ugyanezzel a módszerrel visszaveheted. Nem szólhat semmit, hisz ő sem kérte el tőled, igaz?


Üdv!

2010. ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én visszalopnám tőle.Oké,hogy szülő de akkor is.Milyen dolog az,hogy ellopok valakitől valamit.Kérjen azt kész.19/F
2010. ápr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!