Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. ha közeli családtagod...

S. O. S. ha közeli családtagod ezt tenné veled, mit tennél?

Figyelt kérdés
az egyik szülőm ellopta a pénzem,nem tudom rábizonyítani,mert úgyis letagadja,de tudom biztosra,hogy ő volt.mit csináljak??
2010. ápr. 12. 11:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Ezt az 'sos' kiírást sose szerettem, mert valami nagy dolognak kell következnie utána. Ez szerintem nem az. A legtöbb esetben az ember rögtön rákeni valakire, mielőtt bebizonyosodhatna, hogy köze sincs a lopáshoz. Mennyi éves vagy? Milyen összeg tűnt el? Miből gondolod hogy vmelyik szülőd tette?
2010. ápr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Velünk is megcsinálta anyósom! Amikor terhes voltam... na mindegy. Ha teheted húzz el onnan minél előbb! Addig is ne hagyj otthon pénzt, mindig vidd magaddal (vigyázz az ékszerekre is, mert vszínű, hogy az következik-nálunk az is "megvolt").
2010. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

20/L


Hát ilyen már nálunk is volt. De szerintem csak véletlenül. Fel akarta válatni a 10 e-ét, nekem meg volt két ötezresem az asztalomra lerakva megkérdezte, hogy felválthatja e, én meg mondtam, hogy persze, aztán meg szőrén szálán eltűnt a 10-es is. Mondtam neki, hogy mikor felváltotta, szerintem véletlenül elrakta azt is, de erre ő azt mondta, hogy nem váltotta végül fel, mert határozottan emlékszik, hogy a boltan váltották neki a 10-es. Mondtam neki, hogy attól még a két 5-öst elrakta, de azt állítja hogy nem. (És egyébként előtte nem sokkal meg éppen arról számolt be, hogy talált a zsebében egy 5-öst, és hogy hogy megörült neki, és nem tudja hogy került oda) Na szal én tudom, hogy ő vette el, de szerintem véletlenül tehette.

2010. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
100.ezer volt....nem vagyok gyerek,családom van,és tudom,hogy ő volt.....mit tegyek????
2010. ápr. 12. 11:41
 5/17 anonim válasza:
100%
Ha tudod vedd vissza és tarts mindent a bankban!!!!
2010. ápr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Jelentsd be a rendorsegen,en azt tennem,magatol nem fogja visszaadni!!!Jelentsd,fel mielott meg elkolti,es nem latod a penzed,de siess a rendorsegre es jelentsd be az esetet azonnal!!!!!
2010. ápr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
vagy probald meg felkutatni,megnezni a taskajaban,parnaja alatt,szobajaban,vagy hivj rendoroket hazkutatasra,hogy kutassak fel a 100ezredet,illetve kutassatok az utan,hogy esetleg fel e tetette a bank szamlajara!!!Surgosen mielott meg eltunik szoren szalan a penzed!
2010. ápr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
megtaláltam.....és most?
2010. ápr. 12. 12:09
 9/17 anonim ***** válasza:
Szólj a másik szülődnek.
2010. ápr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az én férjemtől 1 millió forintot lopott el az "anyja". Mi nem vagyunk gazdagok, a férjem sokat dolgozott azért a pénzért, nem ajándékba kapta - még azelőtt történt ez a dolog, hogy megismerkedtünk volna. A nőnek 3 lakása van (mindegyiket örökölte, egyiket meg a volt férjéről húzta le, halál komoly), semmi szüksége nem volt a pénzre. Ha kérte volna, hogy szüksége van rá, hogy éhezik, vagy kilakoltatják vagy mittudomén, simán megkapta volna. De így? Alattomban, sunyiban, kijátszva a gyerekét, aki megbízott benne? A férjem nem csinált semmit, nem perelt. Viszont megmondta, hogy ezután ne számítson rá az anyja, ha valami baja van, oldja meg abból az 1 millióból, amit lenyúlt tőle. Azóta nem is tartja a kapcsolatot vele, ha szóba kerül véletlenül, látom rajta, hogy rosszul van. Ez van. Van, akinek ennyit ér a saját gyereke.
2010. ápr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!