Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ösztönözzem a ház körüli...

Anivagyok kérdése:

Hogy ösztönözzem a ház körüli munkára?

Figyelt kérdés
A párommal 9éve vagyunk együtt,minden csúcs szuper,de nem igazán csinál semmit a ház körül,szoval 3-4 hétig is húzza ha valamit meg kell csinálni. A munkáját komolyan végzi 7éve ugyan ott dolgozik szoval nem munka kerülő,csak valahogy fúrni csiszolni szerelni ilyenek nem nagyon csinál. Mit csináljak h magától is megcsinálja végre ne csak a 10edik kérésemre?

2016. jún. 3. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Már én is gondolkodtam azon hogy a társasházunk lakóit hogy lehetne rávenni arra hogy ne dobálják el a csikkeket a saját lakóépületükben hanem végezzenek el kisebb tennivalókat hogy szebb legyen. Egyik ismerősöm tréfásan azt mondta hogy ahhoz külföldi tőkés kezébe kellene adni a társasházat mert a magyar csak a gyarmatosítók tőkés tulajdonát hajlandóak akár naponta sterilre nyalni, míg a saját tulajdonukat tele is szemetelik és elhanyagolják.

Azt kellene hazudni a párodnak és az említett társasházi lakóknak hogy mától ott minden a kizsákmányoló tőkések tulajdona. Lehet hogy egyből minden pedáns és patikatisztaságú lenne, a fű úgy lenne lenyírva hogy annak hosszához lehetne hitelesíteni a mérőszalagokat.

2016. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, hogy mikor, pontosan melyik nap tudná megcsinálni az adott munkát. Mondjuk, jövő szombaton. Előtte való napokban mondogasd, hogy szombaton esedékes ez és ez és mondjuk lehet, hogy az is segítene, ha együtt csinálnátok meg. Legyél ott vele, amíg kész nem lesz a munkával.


Vagy hívjatok egy szakembert, aki megcsinálja. Mondjuk nekem a leírásodból úgy tűnik, hogy vannak szerszámai, eszközei a párodnak. Így viszont nem értem, hogy minek vannak, ha utál fúrni, faragni.

2016. jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívj egy jóképű, kockáshasú csávót szerelgetni. Meglátja, többet nem kell majd könyörögni neki ne félj ;)
2016. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!