Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan elegem van anyuból. Ugy...

Olyan elegem van anyuból. Ugy kezel mint egy 5 éves gyereket?

Figyelt kérdés

20 vagyok.

Ma pl megkért hogy fotózzak le valami masszírozó gépet itthon, de a gép az óriási led tv mögött volt és nem engedte hogy közel menjek a tv-hez mert leverem.. -.-

Azt mondta majd ő kiveszi. Most ez is mi?

Nem főzhetek itthon, semmit nem csinálhatok. Olyan vagyok mint egy segédrobot. Ha nincs kedve valamihez csak akkor moccanhatok meg.

Ez normális?

Plusz állandóan ideges, mindig kapkod, ingerült,feszült, és akármilyen jó hangulattal kelek az tuti hogy elcseszi..

Szerintetek?


2016. jún. 3. 10:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Úgy jön be a szobába mint egy vágató ló. Dübörög,csapkod,dobálózik és mikor megkérdezem mi bajod akkor rám üvölt hogy semmi és rám csapja az ajtót..

Szerintetek?..

Elköltözni nem tudok. Maximum ha idén felvesznek egyetemre akkor tudok elmenni koliba.

2016. jún. 3. 10:19
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

Hú, hát ez kicsit ismerős, velem is folyton morog, hogy majd összetörök valamit, meg stb, és én se főzhetek otthon, max ha egyedül vagyok, akkor "titokban".. :/

Sajnos vannak ilyen emberek, gondolom frusztrált valami miatt, és mivel te alatta állsz a "táplálékláncban", rajtad büntetlenül leverheti a feszültséget. :/ Ilyen emberrel szerintem nem sokat lehet kezdeni, mert nem látja be, hogy vele van a gond.

2016. jún. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

igen pontosan ez, hogy nem veszi észre. Nem ismeri el hogy valami nem okés...

Csak az a baj hogy ez nem jó így mert nem csak a saját hangulatát vágja tönkre hanem a környezetében élőkét is..

2016. jún. 3. 10:32
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
Hála az égnek, te, mint bölcs felnőtt, megtaláltad a legokosabb megoldást a problémára. Jól kiírtad, hogy a többi ötévessel együtt szidjátok. Na ezzel meg is van oldva a gond, ma már vidáman telik a nap. Nincs is jobb egy jó kibeszélésnél, ugye?
2016. jún. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%

Egyetértek az ötös válaszolóval!

Annyira unalmasak már ez a "idegesítenek a szüleim", "utálom a szüleim" stb kiírások. Komolyan ti ennyire unatkoztok hogy csak erre van gondotok?

Mégis erre milyen választ lehet adni szerinted? Ülj le és beszélj vele. Vagy ha nem tetszik az otthoni légkör akkor diákmunka, gyűjts pénzt aztán költözz! 20 évesen nem vagy óvodás, meg ha annyira idegesít anyukád oldd meg magadnak ne ide gyere panaszkodni.

2016. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%

Mert olyan vagy, mint egy ötéves gyerek.

Nem tanulsz, nem dolgozol, sok sikert eddig nem értél el, és ha ennyire félti tőled az értékeket, lehet hogy nem vagy épp jó kézügyességgel megáldva.


Egyet kérdezek: szerinted minek örüljön?!

Esetleg adj rá okot. Kicsit nehezebb, mint kérdést kiírni, de nem lehetetlen.

2016. jún. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
Kicsit idősebb és pasi vagyok mint te. Nàlam viccesebb mert voltam 3évet albérletben 3hónapot külföldön...Akkor biztos az égből jött a kaja:) Sokszor bogràcsozok itthon, úgy szeretem, hogy amìg nem kérdezek ne szóljon bele senki. Mivel a legjobb beszélgetőhely a konyha el el lestem mit hogy kell csinàlni... beszélgetés közben. Múltkor volt sznapom rossz idő miatt a bogràcsba szànt kaja bent főtt meg. Elvileg én főztem gyakorlatilag.....Csapkodàs: karos csapunk van" vìztakarékossàgból " ràngatja teljesen nyit teljesen zàr..Szoba ajtókat csapkodja, modogatàs közbe oda veri az edényeket fogmosó pohara is koppan sokszor...Ilyen kapuzàràsik pànikkal való összefüggés szerintem.
2016. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%

20 èves vagy ha eddig nem vettek fel egy3temre akkor mivel telnek a apjaid ? Lehet hogy munka nelkuli vagy es otthon ülsz?

Lehet ebből lstt elege hogy folyton ott vagy születesed ota. A szülő nem a szolgaja a gyerekenek. Es lehet ő sem tudja hogy ez az oka a frusztraciojanak. Az agyàra mentèl. De ne hibaztasd erte sem magadat sem őt. Ez termeszetes

2016. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

talán azért pontoznak le titeket mert süt a gonoszság a válaszaitokból,és mert általánosítotok.

Azért most megyek egyetemre mert most érettségizek.

Mivel van már egy szakmám viszont szeretnék tovább tanulni.

Na ezért..

2016. jún. 3. 11:23
 10/16 anonim ***** válasza:
39%
A hiszti az megy b#sszameg.
2016. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!