Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálják...

Szerintetek miért csinálják ezt a szüleim?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, most fogok ballagni. Szüleim ugy vannak hogy amíg van pénzünk addig el "kell" inni. Szóval nekem ugye most lesz ballagás es mondtak hogy ne számítják semmire mert nincs pénzünk, meg nem mehetek el se osztály kirándulásra se semmire a nyáron mert nincs pénzünk. Multkor megmondtam nekik hogy ha nem innák el a pénzt akkor kitartana hó végéig. De annyit mondtak h jah persze... Kertem hogy vegyünk legalább 1 db rövid nadrágot mivel a tavalyi mind kicsi... De erre azt a választ kapom hogy nincs pénzünk... De piára meg cigire van?! Vagy nemértem... Nem akarnak nekem jót?! Valamit tudnék tenni hogy változzon a helyzet?!

2016. máj. 31. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Erre nem lehet értelmes választ adni. Józan pillanatukban alkut kötnék velük: megcsinálsz valami munkát - bevásárlás, locsolás, gazolás -, s adjanak érte óradíjat, mert szeretnél abból vásárolni magadnak, ha már ők nem törődnek a ruházásoddal.Persze kétesélyes a dolog. Lehet, hogy begorombulnak.
2016. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Az ilyenek nem szülők. Ez ellen nem tudsz mit tenni, nincs valami dolog amivel zsarolni tudnád őket? vagy kiöntöd a piát amit vesznek stb...
2016. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Hát sajnos nem max ennyit tudsz mondani:Anya Apa én csak sajnálni tudlak titeket hogy előbb fogtok meghalni a piától meg a cigitől (tapasztalat,nagypapám is a cigiben halt meg:c)
2016. máj. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Belenyúlsz az egyik pénztárcájába és kiveszed. Ha keresi, ráfogod a másikra. Ha a szülők ennyire férgek, hogy az alapvető dolgokat nem biztosítják a gyereknek, akkor meg is érdemlik.
2016. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Volt hogy már öntöttem ki piát... De érdekes arra mindig volt pénz hogy újat vegyenek...:/
2016. máj. 31. 15:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszülők,rokonok esetleg? Vagy vállalhatnál vmi diákmunkát, már ha 14 évesen lehet.
2016. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rohadjon meg az ilyen szülő...van megbízható ismerősöd, akinek van bankszámlája? Komolyan mondom, küldenék egy gatyára valót.
2016. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj el a Családsegítő Szolgálathoz és ott meséld el ezeket, garantáltan segíteni fognak.
2016. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!