Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy van pontosan? (Többi...

Ez hogy van pontosan? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy jövőre megyek új suilba és hogy szeretnék ez miatt nagynénémékhez költözni mert ök tényleg nagyon közel laknak a sulihoz de én se lakok olyan messze de igy tényleg egyszerübb lenne és akkor az lenne a kérdés hogy ez csak igy könnyen megy hogy mindenki szépen belemegy és hát ugy mond átköltözök hozzájuk és akkor ehez nem kell semmi hivatalos dolog ugye? Vagy kellene valami?

2016. máj. 22. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Kell. Pont, vessző, esetleg mondatkezdő nagybetű...
2016. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi.
2016. máj. 22. 17:09
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem árt,ha tartózkodási helyként bejelented az okmányirodában.
2016. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben ☺
2016. máj. 22. 17:16
 5/8 anonim ***** válasza:
mekkora a távolság a nénéd és az új suli és a jelenlegi otthonod és az új suli között?
2016. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ahol most lakom onnan kb 45 perc az út a suliba a néném től pedig az új suliba kb 5 perc ha nem kevesebb
2016. máj. 22. 19:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt is mérlegeld, hogy ők mennyire szivesen fogadnak be téged ingyen. Mert egy 45 perces táv még aránylag okésnak tűnik nekem. Én kb fél órára vagyok az egyetememtől és nem bánom, hogy az a napi mozgás, mig elballagok és vissza megvan. Sokat segit, nincs akkora bűntudatom, hogy egész nap csak ülök egy helyben. A szüleid és a nénéd ebben maximálisan támogatnak?
2016. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én alsó hangon 1,5 órát utaztam már az általános iskolámba (majd gimnáziumba, és utána az egyetemre is), most majdnem 2 órát utazok az egyetememre. :D A 45 perc az nagyon rövid idő, nincs az olyan messze. :D
2016. máj. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!