Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hiányzik valami a kapcsola...

Nem hiányzik valami a kapcsolatotokból? Ez másoknál is van így?

Figyelt kérdés
már mint én arra gondolok,hogy 5éve vagyunk házasok 2 gyermekünk van de néha mégis unalmas a kapcsolatunk.kéne néha egy kis változatosság egy kis adrenalin egy kis plusz. én most nem a megcsalásra vagy ilyesmire értem hanem egy kis pluszra.szerintem biztos van olyan aki ugyan azt érzi mint én.szeretem a férjem de mégis hiányzik valami.
2010. ápr. 9. 21:13
 1/9 anonim válasza:
Szia! Találjatok ki valami közös programot a családdal! Menjetek el egy hétvégre kirándulni.
2010. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

így van nálam is...mintha mindennaüp ugyanolyan forgatókönyv szerint menne.tudod,hogy a férjed hogyan fog reagálni különböző dolgokra.

gondolom már inkább anyának és feleségnek érzed magad a pároddal, mintsem nőnek és ez hiányzik...kezdjetek el megint randizni esetleg szerepjátékot játszani (újra lehetnél az ismeretlen szexis nő,akit meg kell újra hódítania)-nálunk bevált, sőőőőt! sokkal jobb lett a dolog;)

2010. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De hianyzik sajnos,e en meg felek elhagyni,mert felek,hogy nem lesz senkim,pedig tudom hogy,lenne mert kedves,csinos vagyok.De megis keves az onbizalmam a parom mellett,es nem is erzem azt mintha baratok lennek,valahogy ez nekem ugy hianyzik az eletembol 3eve vagyunk egyutt,de en nem tudom ez hova vezet!:-(22/L
2010. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A két gyerek mellet megdögölni sincs időnk, nem hogy adrenalin fröccsözni!


Késöbb visszatérünk a gyerekek elötti életformánkhoz és utazunk megint sokat, de elötte szeretnék aludni végre egyet. :)

2010. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"...de en nem tudom ez hova vezet!.."


Nagyon jól tudod, hova vezet; Sehova!

De persze ennek beismerése önmagad felé azt vonná maga után, hogy lépni kellene azt pedig félsz megteni ezért inkább tagadsz magadnak tovább és lassan magad is elhiszed, hogy talán csoda történik (de nem fog).


35/F

2010. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is szerettem a férjem, nekem is voltak hasonló gondolataim. Na ő adrenalinfröccsként összegabalyodott egy kis vörössel, azóta az én adrenalinszintem is rendben van :)
2010. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nálunk nem hiányzik semmi. 2 gyerekünk van, egyszer már volt esküvőnk, a hetekben lesz másik, mert elváltunk, de nem azért. Szal töltsetek együtt több időt.
2010. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21:54-es ferfi,teljesen igazad van. 2,5ev egyutteles utan 1 evembe telt mire kulon koltoztem,de mindig visszajarok,mert szeretem,de nem o az igazi,csak kulfoldon elek,es nem tudom talalnek e olyat aki akarna egy magyar not,valoszinuleg igen,de beteg is vagyok szomatizacios zavarom van,es keves az onbizalmam.Sokszor jol vagyok,de mindig valami elojon nalam.Es en meg bekepzelem ,hogy nem tud igy majd enki szeretni,pedig szeretheto lany vagyok mindenki szerint 22/L
2010. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem például a tökéletes pár hiányzik, egy másik kérdésben vázoltam milyen az én tökéletes párom :) Viszont ez nem ehhez a kérdésbe tartozik. (de ha van kedvetek elolvashatjátok, párkapcsolatok témakörben a "fog ez még változni).


Nyugodj meg, minden párkapcsolatban élő ember így érez, egy idő után mindenkinek hiányzik valami. Próbáljátok feldobni, meglátod mennyire jót tud tenni :) Főzzetek közösen vasárnaponként, hidd el, imádni fogjátok mindketten :):)

2010. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!