Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a családomna...

Hogyan mondjam el a családomnak? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A múlthéten csak úgy csináltam egy tesztet. Kiderült, hogy terhes vagyok de fogalmam sincs, hogy mikor történhetett, tüneteim sincsenek de már több teszt mutatott pozitívat.

Közel 3 éve van egy jó kapcsolatom és a barátom örül neki de én félek a családom reakciójától. Nekem még a szóbeli érettségi hátra van és szerettem volna elvégezni egy szakmát de ezt így el kell, hogy halasszam. Tudunk hol lakni, amúgy is össze akartunk már költözni.

Nem félek most semmitől csak a családomtól. Végülis már nem vagyok gyerek de mégis félek. Szerintetek hogyan mondhatnám el? Minél hamarabb szeretném elmondani nem akarok titkolózni mert annál rosszabb.

19 éves vagyok.


2016. máj. 17. 12:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
75%

Csak úgy, istenadta ötletként csináltál egy tesztet mi?


Tipikus kamu kérdés, kilométerekről látszik.

2016. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
86%
pazar még nem is éltek együtt tehát veszettül nem ismeritek egymást és a szakmád sincs meg, még a közfogos munkánál is plusz okj-val kapsz nagyobb fizetést egy nyamvadt érettségivel kitörölheted a tudod mit. Arról nem is beszélve hogy vagy 1-2 évig otthon maradsz és mivel még egy napot sem dolgoztál (és ennyi idő alatt nem is jön össze annyi nap) ezért az állam sokkal kevesebb pénzt fog adni. Lakva ismerkszik meg az ember, a helyedben még az elvetetés határideje előtt összeköltöznék , mert olyankor derül ki mindig hogy mi nem tetszik a másikban(tudod az elején minden rózsaszín de amikor a mindennapi élet problémáit együtt kell megoldani hááát), ne azért tartsd meg mert jaj életke ez is, hanem mert AKAROD a gyereket, nagy a különbség...
2016. máj. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
56%
Nalunk az egyetemen eleg sokan voltak pici babával,előadásokra is hoztak őket,ha nem volt mas megoldas. Volt csoporttarsam a masodik félévben esett teherbe,amig nem szült,addig brjart,utana 1evet hagyott ki,majd csinálta tovabb. Sokan képesek ra,ha ügyes vagy es meg picit szerencsés is,max egy éves esik ki. Nem lesz ebből gond. Jo babavarast neked!:)
2016. máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
17%
Számomra az jelent problémát, hogy nem dolgoztál semmit és a gyed alapját a szülést megelőző év átlagkeresete adja, ez meg ugye a te esetedben baromira kevés lesz, még akkor is, ha találsz gyorsan egy munkahelyet, megjegyzem terhesen ez sem egyszerű. Aztán a másik probléma az, hogy most minden szép és jó, de mit csinálsz akkor, ha a pároddal megromlik a kapcsolatod? Én úgy vállaltam a gyermekeimet, hogy ilyen esetben is, teljesen egyedül biztosan elláthassam őket és ne kelljen mástól függeni. Na ez az, ami a Te esetedben nem valósul meg. Ettől függetlenül megértem, hogy megszeretnéd tartani a gyermeket, de javaslom, hogy azonnal nézz valami munka után és a lehető leggyorsabban költözzetek össze.
2016. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!