Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderülne, hogy van egy...

Ha kiderülne, hogy van egy testvéred, meg akarnád találni?

Figyelt kérdés

A napokban derült ki, hogy édesanyámnak van már egy idősebb gyereke, akiről soha nem beszélt. Most sem akar beszélni róla (nem is tőle tudtam meg).

Annyit tudok, hogy 19 évesen szülte és a lányt az apja nevelte 1,5 kora óta, amikor is anyukám elhagyta őket.

Kiderítettem a nevét, facebookon rá is kerestem, de sajnos nem találtam meg (lehet az is, hogy a férje nevét használja). Úgy érzem azonban, hogy ha nagyon akarnám, meg tudnám őt találni és kíváncsi is vagyok rá, mert mindig szerettem volna egy testvért, de édesanyám kérte, hogy soha ne keressem, ne kerüljek vele kapcsolatba, mert neki csak egy gyereke van, és az én vagyok.

Tudom, hogy tiszteletben kellene tartanom anyu kérését. És nem tudom annak idején miért döntött így, de biztos, hogy nagyon mély lelki oka lehetett, mert a mai napig nem akar róla beszélni. De folyton az jár a fejemben, hogy valahol van egy nővérem és hogy talán ő is gondol rá, hogy van testvére a világban. És nagyon szeretném őt megsimerni, de anyut sem akarom megbántani. Szerintetek mi lenne a helyes döntés?


2016. máj. 2. 07:43
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
szia a helyedben én ismeretlenül keresném meg, és valahogy úgy próbálnék kapcsolatba lépni vele,hogy ne derüljön ki ki vagyok én és miért stb
2016. máj. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!