Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétvégén találkozok először a...

Hétvégén találkozok először a párom szüleivel, tudtok tippeket?

Figyelt kérdés

Fél éve távkapcsolatban vagyunk, ő már ismeri első találkozás óta a szüleimet. Most másodjára megyek hozzá, első alkalommal nem voltak otthon a szülei, az csak egy titkos látogatás volt. :) Én 14 vagyok, ő pedig 18. Érettebb vagyok a koromnál. Eddig mesélt Róluk, állítólag nem mutatják az érzéseiket.


A barátaim szülei is szeretnek mind, mert szerintük rendes vagyok, és remélem a párom szüleinél is így lesz, de félek, hogy mi van, ha mégse... :S Tipikus női reakció, nem? :D


Ha lehet, akkor kérnék megerősítést lelkileg, és ha lehet, akkor viselkedési tippeket is (beszéd, téma, stb), meg ami eszetekbe jut ezzel kapcsolatban. Szívesen fogadok tapasztalatokat is. :)


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :) <3


2010. ápr. 7. 22:54
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Amúgy azt kihagytam, hogy már 2 éve ismerem... Barátságnak indult az egész... Szóval ennyit erről. Ha lehet, akkor a kérdésemre kérnék válaszokat innentől, nem pedig kötekedéseket...
2010. ápr. 9. 12:54
 22/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a korkülönbség nem is olyan hű de sok, láttam, hallottam én már cifrábbat is. Pl. 25 körüli fiú, meg 13-15 éves lány, na az a durva, ez nem annyira... Lehet egy elsős és egy negyedikes középiskolás, ennyi. Bár azt nem lehet tudni, hogy a szülők mit gondolnak erről,lehet, hogy először bizalmatlanok lesznek Veled szemben. A tanácsok jók, amiket eddig leírtak, az alap dolgokkal szerintem tisztában vagy, nem pakolsz szét,kulturáltan eszel, szolidan, de elfogadod a kínálást, ha látod, hogy az anyuka (vagy netán apuka, ki tudja?) nagyon büszke az ebédre, amit ő főzött, sütire, amit sütött, akkor nagyon megdicséred, hogy milyen finom volt, stb.
2010. ápr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ez nem elsős, ez általános iskolás és mire elsős lesz, a srác már iskolába se jár, max felsőoktatásba...
2010. ápr. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Jövőre leszek elsős, ő pedig 13.-ba megy... Nem értem továbbra se minek kell ezen leakadni...
2010. ápr. 11. 17:15
 25/27 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a negativ emberekkel..menj és csinàld ahogy jonak érzed..én 15 voltam a baràtom 22 mikor megismerkedtünk..19 voltam mikor hàzassodtunk..

Ne félj a bemutatkozàstol,ök is emberek mint te vagy a te szüleid.

Légy természetes

Aztàn majd irj,hogy sikerült

2010. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. ápr. 12. 18:41
 27/27 anonim válasza:

En is most ebben a helyzetben vagyok,csak mi 20 - 25 evesek vagyunk,800 km-re es o nemet.Angolul komunikalunk,de mar tanulok nemetul.En juniusban megyek hozzajuk - szerencsere az anyukaja beszel angolul :)

A Google-n amugy sok okos cikket talalsz a dologgal kapcsolatban...Sok sikert! :)

2011. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!