Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétvégén találkozok először a...

Hétvégén találkozok először a párom szüleivel, tudtok tippeket?

Figyelt kérdés

Fél éve távkapcsolatban vagyunk, ő már ismeri első találkozás óta a szüleimet. Most másodjára megyek hozzá, első alkalommal nem voltak otthon a szülei, az csak egy titkos látogatás volt. :) Én 14 vagyok, ő pedig 18. Érettebb vagyok a koromnál. Eddig mesélt Róluk, állítólag nem mutatják az érzéseiket.


A barátaim szülei is szeretnek mind, mert szerintük rendes vagyok, és remélem a párom szüleinél is így lesz, de félek, hogy mi van, ha mégse... :S Tipikus női reakció, nem? :D


Ha lehet, akkor kérnék megerősítést lelkileg, és ha lehet, akkor viselkedési tippeket is (beszéd, téma, stb), meg ami eszetekbe jut ezzel kapcsolatban. Szívesen fogadok tapasztalatokat is. :)


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :) <3


2010. ápr. 7. 22:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél valami apróságot,bon-bon,egy üveg bor.És légy természetes,nem kihívó.Minden rendben lesz.
2010. ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Háát, mosolyogj sokat, kedvesen. Ha kínálnak valamivel, étel, nassolnivaló, azt fogadd el, viszont ha alkohollal kínálnak-bár ez nem túl valószínű-udvariasan mondj nemet.


Amúgy biztosan nem lesz gond:)

Barátnők szülei is bírnak, ezek is fognak.

2010. ápr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

"Érettebb vagyok a koromnál"---mindegyikőtök ezt mondja:)


Na jó viccet félre téve:) Szerintem mindennek az alapja a nyugiság:) légy természetes, ne akarj "érettebb lenni a korodnál"...én 19 éves vagyok (mindjárt 2o) de a párom szülei előtt "kislány vagyok" ,szóval nem viselkedem másképp, mint általában. Nem heherészek, idétlenkedek, nem okoskodok, csak ha kérdeznek, nem öltözöm ribinek, nem mászom a páromra (alapjáraton sem mások előtt), illedelmes vagyok velük stb... szerintem ezek alap dolgok.

ha lehet egy javaslatom, amivel kinálnak fogadd el, mert nekem életem legkellemetlenebb szituációja ebből adódott...hogy semmit nem akartam elfogadni az első családi ebédnél:)

légy természetes és nem lesz gond:)!

2010. ápr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

énis ki voltam :D ráadásul nem lehetett jó véleménynel rólam mert mikor még nem találkoztunk személyesen csak annyit látott hogy kivan szívva a fia nyaka meg kedves hasnoló dolgok, megis üzente anyukája hogy állítsa le kicsi barátnőjét de sűrgősen. amugy mint hallottam anyukájáról eddig full bunkó volt a többi barátnőjével is szóval mikor bemutatásra került a sor szabályosan remegtem :D azóta hihetetlen jóba vagyunk, puszipajtások tegeződünk és közös programokat csinálunk családilag :)


csak legyél vele kedves, MOSOLYOGJ, mutasd ki hogy szereted a fiát és amugyis szoktak örülni anyukák a kicsi fiuk barátnőinek :) nem lesz baj

18L

2010. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
7%
feküdj le az apjával
2010. ápr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
6%
14 és 18? ...............
2010. ápr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
köszi :) nem, bocsi, de én a fiúval járok, nem pedig az apjával... ő sem fektette le anyumat. :D igen... 14 és 18.
2010. ápr. 7. 23:31
 8/27 anonim ***** válasza:
38%
Egy 18 éves srác, aki egyetemre/fősulira, netán melózásra készül, felszedett egy általános iskolás lányt...nála is megvan az agyszint (mármint a srácnál).
2010. ápr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem fogok ilyen miatt leállni vitatkozni, mert lenne min... Egyáltalán nem kéne rólam olyat feltételezni, ami a mai tizenévesek 90%-ban megtalálható... Sejtettem, hogy nem kéne ide kiírnom a kérdést... Köszi, tényleg... És igen, meg van nála az agyszint. Nálad nincs meg.
2010. ápr. 7. 23:40
 10/27 anonim ***** válasza:
53%
14 és 18 meg van a véleményem.Mire fel ez a nagy bemutatkozás, tán eljegyzésre készültök. Az én lányom egyetlen egy pasit sem hozott el, és ő sem ment el pasihoz 14 éves korában. Ez a divat!? Azt mondta mindenki aludjon otthon, ő volt igazán érett ilyen téren 14 évesen, nem pedig te!
2010. ápr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!