Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétvégén találkozok először a...

Hétvégén találkozok először a párom szüleivel, tudtok tippeket?

Figyelt kérdés

Fél éve távkapcsolatban vagyunk, ő már ismeri első találkozás óta a szüleimet. Most másodjára megyek hozzá, első alkalommal nem voltak otthon a szülei, az csak egy titkos látogatás volt. :) Én 14 vagyok, ő pedig 18. Érettebb vagyok a koromnál. Eddig mesélt Róluk, állítólag nem mutatják az érzéseiket.


A barátaim szülei is szeretnek mind, mert szerintük rendes vagyok, és remélem a párom szüleinél is így lesz, de félek, hogy mi van, ha mégse... :S Tipikus női reakció, nem? :D


Ha lehet, akkor kérnék megerősítést lelkileg, és ha lehet, akkor viselkedési tippeket is (beszéd, téma, stb), meg ami eszetekbe jut ezzel kapcsolatban. Szívesen fogadok tapasztalatokat is. :)


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :) <3


2010. ápr. 7. 22:54
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
50%

szerintem egy 18 éves srác abban a korban van h imád szexelni, te emg 14 éves vagy, távol, ráadásul félév rengeteg idő, szerintem megcsal...

szerintem ekeress valakit aki aközeledbe van


a szülei...hmhm én elgondolkoznék h a 18 éves fiam miért egy 14 éves kiscsajjal van:) szóval elöször biztos nem lesznek vaslami kedvesek, de bizonytísd be nekik, hogy nem vagy kisp*csa és érett vagy:) meg legyél kedves:D ne hagyd h kínos csend legyen, mert ez a szülöi témánál is rossz

2010. ápr. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
84%
nehogy bort vigyél ajándékba mit gondolnak majd rólad?! egy csoki bőven megteszi valami bon bon, kérdezd meg barátodat milyen csokinak örülnének vagy mégjobb...süss valamit ha le akarod venni a lábukról őket, ne nagyon mássz a srácra mikor ott vagytok, ajánld fel h segitesz az anyukának pl ha esztek valamit akkor behozni a tányérokat vagy ha vacsiztatok akkor ajánld fel h elmosogatsz, ne öltözz túl kihivóan és ne sminkeld ki magad, dicsérd meg a sütit vagy akármit amikor kinálnak és főeg fogadd el! uhhh most ennyi jutott eszembe sok sikert!
2010. ápr. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bort nem illik lánynak vinni ellenkező neműnek, főleg, hogy még csak 14 éves vagy. :)
2010. ápr. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
23%
Ha levakarod a kutyasz*rt a cipődről, mielőtt bemész, az nem árt...
2010. ápr. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rendes válaszokat. :) Attól még, hogy pár embernek van erről véleménye, nem fog változtatni a helyzeten. Nem kell előre ítélkezni bárki felett, és én egy olyan kérdést tettem fel, hogy hogy viselkedjek a szülőkkel, nem pedig kritikai hozzászólásokat és felesleges történeteket, miszerint "az én lányom volt érett"... Igen, csak tudod a világ elég rohamosan változik. És nem vita céljából jöttem ide. Sejtettem, hogy nem kéne kiírnom a korunkat... És ezek szerint a ti agyszintetek is megvan (akinek nem inge, ne vegye magára), mert szöveget értelmezni, na azt nem tudtok... Nekem kb ez jött le ebből...


Amúgy tényleg köszönöm a rendes válaszokat. :)

2010. ápr. 8. 12:39
 16/27 anonim ***** válasza:
47%
Rohadt éret lehetsz 14évesen. Az összes ezt mondja. Ha meg koravén vagy az neked szívás...Nem tudom miért olyan nehéz megvárni a 16-ot hogy megdugasd magad de mindegy. A srác is csak azért van veled, mert egy 14évessel jóval könnyebb.
2010. ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
33%

megint gyanútlanul idejövök és ilyen kreténeket találok amin rendszerint felidegesítem magam

basszus

feltett egy kérdést ti okosok meg elkezdtek fikázni, mi közötök van hozzá??? és olyan sok az a 4 év??? :O tényleg brutál rengeteg

18 évesen egy ember már családot tervez egy 14 éves meg valószínü barbizik. persze. nőjetek már fel


kérdésedre már valahol válaszoltam, ezekkel ne foglalkozz ;D

2010. ápr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Nem barbiezik, csak gyerek még. Nem tervez családot, a dugás jobban érdekli. 4 év nem sok, de ebben a korban még igen. Valószínűleg te is sokkal idősebb lehetsz...
2010. ápr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

csak 5 évvel...

uccsó elötti

2010. ápr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom még most sem, hogy miért kell ennyire előre megítélni embereket. Tipikus magyarság... Már bocs. De hoppá, ti jobban tudjátok az életemet, mint én, és jobban ismeritek nálam is a barátaimat és azokat, akik közel állnak hozzám, sőt, azt is megtudjátok mondani, hogy mikor kell mennem szarni... Komolyan, az ilyenekből van már elegem. És tervez családot... Fél éve vagyunk együtt, és azért van már annyi eszünk, hogy nem fekszünk le egymással addig, amíg én készen nem állok. És bármilyen meglepő, de 18 évesen szűz még. Igen, van ilyen... Megdöbbentő, nem? Vannak azért ennél durvább korkülönbségek is, csak nem tudtok róla. És a bizonyíték, hogy azoknak, akik belém kötöttek, eszük náne, hogy nem tudnak szöveget értelmezni. Nem az volt a kérdésem, hogy kit hogyan idegesít 4 évnyi korkülönbség (ami mellesleg elmegy 3 és félnek, mert ő még nem töltötte be a 18-at), hanem hogy hogyan viselkedjek a szüleivel. És ne csodálkozzon a választ nem adó személy, aki csak belém kötni jött ide, hogy lepontozom... Tudom, nem sokat számít, de a további kötekedéseinél azért látható lesz a válaszaid hasznossága. Mert amit ide páran írtak, rohadtul nem hasznos számomra... A többieknek pedig köszönöm. :)
2010. ápr. 9. 12:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!