Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromhoz költöztem, mert...

A páromhoz költöztem, mert összevesztem a szüleimmel. Hülye voltam? 17/L

Figyelt kérdés

Mióta megismerkedtem a szerelmemmel nagyon sokat veszekszek a szüleimmel. Nem fogadják el a kapcsolatunkat. Azt mondják, hogy nem hozzám való, mert más korosztály. (26/F) Az utolsó veszekedésnél fogtam magam, és eljöttem otthonról.

Apu azt mondta, hogy menjek, de többet ne menjek vissza. Komolyan gondolta? Hogy beszéljek ezek után velük?


2010. ápr. 7. 22:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hülye.

Ezt akkor fogod észrevenni,ha a párod anyja csesztet ugyanazokkal,mint anyád.Csak neki majd nem szólhatsz vissza és innem nincs hova szökni...

2010. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
61%

én is 17 voltam, amikro a párom 26, de hálisten minket elfogadtak!

hát szerintem itt az anyaigakkal van gond!

mert ugye apárod mégse tarthat el?

de nem itéllek el,17éves vagy, hát istenem megbotlik az ember, semmi baj az idősebb pasival!

szerintem menj haza, és mond meg a szüleidnek, h megbántad, hogy elmentél, és szeretnél visszajönni és megebeszélni a dolgokat!

mond el h szereted a párod, és ha nem fogadják el akor téged bántanak!

és h amig le nem érettségizel addig nem alszol nála, rendesen tanulsz, és majd csak akkor költöztök össze, ha már egyetimta leszel...

de mindezt higgadtan, nem vádaskodva!

ird meg h h sikerült, sok szerencsét!

19L

2010. ápr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
*egyetemista, bocsi:)
2010. ápr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Hát igen, hülye voltál. A párod nem fog repesni az örömtől, hogy el kell tartania. Nem jósolok hosszú időt egy ilyen kapcsolatnak. Egyébként ha igazán szeretne, ő maga vinne haza, mert az lenne neked a legjobb.


Ami a szüleidet illeti, szerintem nem gondolták komolyan. Adj nekik egy kis időt, szerintem keresni fognak.

2010. ápr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Sajnos nagy esélye van annak, hogy vége lesz a kapcsolatodnak, azaz annak, hogy igazuk volt. A párod valóban repesni fog az örömtől, hogy eltarthat. Lehet, hogy bírni fogja 1-2 hónapig de hosszútávon semmiképpen. Ha voltak továbbtanulási terveid, akkor azokat most szépen felejtsd is el! Senki nem fogja finanszírozni neked. Ha leérettségiztél, akkor majd szépen elmehetsz dolgozni és úgy kell boldogulnod ahogy tudsz. Az elköltözést már nem lehet visszacsinálni. Ha vissza is tudod könyörögni majd egyszer magad (ugye ha a pasid kidob akkor nem lesz hova menned), akkor sem lesz soha többet olyan a kapcsolatotok mint korábban volt. Szerintem komolyan gondolta apukád, hogy ne menj vissza többet, de még változhat a véleménye. Mondjuk nagyon sok megaláztatást és egyebet el kell viselned tőle ha vissza akarod szerezni a szeretetét és főleg a támogatását, de talán nem lehetetlen, bár nem tudom milyen makacs az édesapád.
2010. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mi lesz, ha rájön, hogy mégsem te vagy az igazi? Vagy ha később fűvel-fával csal, mert úgysem engedheted meg magadnak, hogy elhagyd? Esetleg nem fog egyenrangúnak tartani, ha ő gondoskodik rólad.
2010. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a véleményét.

Ma anyu még a suliba felívott, hogy este üljünk le négyen és beszéljük meg. Azt mondta, hogy ami tegnap elhangzott felejtsük el. Idegesek voltunk és olyanokat mondtuk amiket nem gondoltuk komolyan.

2010. ápr. 8. 16:17
 18/21 anonim ***** válasza:
Ez az utolsó fejlemény nagyon jó. Reméljük, minden rendbejön. Mindnyájan szurkolunk neked.
2010. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
na?hazamentél?
2010. ápr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Igen hazamentem.

Gyakorlatilag mindenki bocsánatot kért a másiktól, mert olyanokat mondtunk amiket egyeltalán nem gondoltunk komolyan.

A szüleim megígérték, hogy elfogadják a páromat. Mi pedig megígértük, hogy az érettségiig nem alszunk egymásnál.

2010. ápr. 11. 01:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!