Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha apukám iszik?

Mit tegyek ha apukám iszik?

Figyelt kérdés
A szuleim elváltak és apukam elkoltozott en ket hetente jarok el hozza egy hetvegere es mostanaba egyre többször latom hogy nem tiszta. Tudom hogy ez nem rendszeres mert olyan munkahelye van ahol muszáj neki napközben többször is vezetni. Van egy bátyám aki joval idősebb tőlem de ő lesem sz@rja hogy mivan vele,csak akkor megy hozza ha penz kell. Nagyon szeretem es nagyon feltem hogy az egészségére is rámegy. Kérlek Segítsetek hogy tudnek vele beszelni erről komolyan(mar próbáltam vele beszelni errol de nem vett komolyan)
2016. ápr. 23. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Örülj neki hogy iszik. Napi minimum 2 liter folyadék fontos a szervezet egészséges működéséhez.
2016. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3%
Igyal vele, az a legszomorubb amikor valakinek egyedul kell innia.
2016. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na ti aztán sokat segítettek a kérdezőnek.


Nem tudsz mást tenni, mint hogy elmondod neki, amit ide leírtál (hogy látod, hogy egyre többször ittas, és mivel nagyon szereted, aggódsz az egészségéért). A többi az őn döntése, felnőtt ember.

2016. ápr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na ti aztán sokat segítettek a kérdezőnek.


Nem tudsz mást tenni, mint hogy elmondod neki, amit ide leírtál (hogy látod, hogy egyre többször ittas, és mivel nagyon szereted, aggódsz az egészségéért). A többi az ő döntése, felnőtt ember.

2016. ápr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom az utolsó valaszolonak, megpróbálok vele beszelni. Ment a zöld pacsi. :)
2016. ápr. 24. 07:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!