Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerektartás? (a többi lent. )

Gyerektartás? (a többi lent. )

Figyelt kérdés

A kedves apuka a bíróságon kérvényezheti, hogy nem pénzt add, hanem inkább bevásárol a gyermekemnek?

Nem rég mentünk külön.. lassan már jó lenne ha valamit fizetne! Csak gyest és családit kapok!! Jelenleg anyukám testvérénél lakunk a fiammal.(másfél éves)

A volt párom nem akar a kezembe adni pénzt... inkább be akar vásárolni havonta.

Én ezt nem szeretném, mert nem tudja pontosan mire van épp szügsége a fiamnak.

Nem akartam bírósághoz fordulni, de ha úgy adódik ő ott tudja ezt kérni vagy nem?


2016. ápr. 21. 12:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
94%
ja persze magára költi a rezsi meg a lakbér varázsütésre van befizetve
2016. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
73%
Egyes férfiak azt hiszik, ha az ex elmegy fodrászhoz, vesz magának valamit, nyaralni megy, akkor az a gyerektartásból van. Valamiért úgy gondolják, hogy a volt nej ezentúl csak vegetálhat, mert az a 10-20 ezer Ft olyan sok egy gyerekre, hogy bőven futja magának is mindenfélére belőle.
2016. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
19es már nem azért, de ha valaki ilyen hiszékeny, mint a csávód, az meg is érdemli. De egyébként is elég szélsőséges példa, ráadásul már rég nem a gyt-ről volt szó nálatok, hanem azon felüli dolgokról, amire a csávódat senki nem kötelezhette, nyugodtan mondhatott volna nemet is. Itt most olyanokról van szó, akik 10-20 ezer forinton sz_aroznak és mindent elkövetnek, hogy bebizonyítsák, ennyiből lehet gyereket nevelni, ÉS még azon felül tud anyuka lébecolni belőle... Persze...
2016. ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
6%

"amikor az anyuka magára költi a gyerektartást. "


A gyerek éhezett? A híd alatt lakott? Vagy mi a fene?"


Ha nem tudsz semmit akkor KÉRDEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ! És ne kötekedj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


IGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A gyereket szakadt ruhákban engedte hozzánk (de olyanokban, amiben még a szemetet sem vinném ki), a tolltartójában alig volt 1 ceruza, a gyerek mondta, hogy nem a suliban kajál (holott pluszban azért is tőlünk kérte el a pénzt), a gyerek szólta el magát, hogy nem is kellett neki szemüveg (tőlünk 30 ezret kért el, ezért a nő), nyáron a tábort a suli szervezte, volt valami jelképes összeg, asszem 10 ezer forint, az ex úgy adta be nekünk hogy 50 ezer volt. Soroljam még????????????????

2016. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
4%

"19es már nem azért, de ha valaki ilyen hiszékeny, mint a csávód, az meg is érdemli. De egyébként is elég szélsőséges példa, ráadásul már rég nem a gyt-ről volt szó nálatok, hanem azon felüli dolgokról, amire a csávódat senki nem kötelezhette, nyugodtan mondhatott volna nemet is. Itt most olyanokról van szó, akik 10-20 ezer forinton sz_aroznak és mindent elkövetnek, hogy bebizonyítsák, ennyiből lehet gyereket nevelni, ÉS még azon felül tud anyuka lébecolni belőle... Persze..."


Hogyne!


Ha egy apuka kezét-lábát töri a kölkéért, akkor HISZÉKENY, ha a sarkára áll, akkor meg egy SZEMÉTLÁDA!


Akkor most miről is beszélünk???????????????????


Nem egy szélsőséges példa, hanem nagyon sok ilyen van, csak a másik végletet (kidobott "szegény" anyukák) szajkózza minden fórum, és minden más.


"hanem azon felüli dolgokról, amire a csávódat senki nem kötelezhette, nyugodtan mondhatott volna nemet is"


Hogyne. Akkor meg ő szemét, a gonosz a stb, mert a kölyöknek CSAK a kötelezőt adja meg.


Egyébként van gyereked? Hogy ennyire osztod az észt???

Csak úgy mellékesen.


Nyilván ha a SZÜLŐK OSZTOZNAK MINDENEN akkor oké a babatartás, de amikor MINDENT anyuka kap meg a kölök miatt, akkor ne akarjon még havonta millákat!!!!!!!!!!!!!!!!


Bár "kedves" hozzászóló, ha neked havi 10-20 ezer semmi, akkor nagyon-nagyon-nagyon-nagyon kérlek, hogy utald már nekem át havonta ezt a SEMMI, KIS JELENTÉKTELEN, SEMMITMONDÓ összeget!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Köszi!


És most jutottam oda már kb. 10-szerre, hogy miután elküldöm a választ, törlöm a regisztrációm, mert amióta az oldal létezik, tehát ÉVEK óta, azóta évről-évre egyre több agyhalott fogyatékos, unatkozó, kötekedő "ember" kerül erre az oldalra.


Aki ÉP eszű válaszokat ír, az ezen a címet megteheti: s.impreza1@gmail.com

Köszi!

2016. ápr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Óriási én nem akarok senki felett pálcát törni - de mégis ezek az apukák mit képzelnek az a kis pénz amivel ők hozzájárulnak a gyerek fenntartásához, azt hiszik ez akkora összeg? Nevetséges csak gondoljanak bele ők maguk mennyit költenek el magukra. Az én volt férjem egyszer megírta "remélem a gyerek előmenetelét szolgálja" hogy tőle levonják a 15.000 ft-ot havonta, mert ő nem akar minket eltartani. Nevetséges!!!Szerintem a havi reggelijét nem fedezi ez az összeg a gyereknek. S akkor még nem öltözködött,nem járt iskolába, nem evett s a többiről ne is beszéljünk.
2016. jún. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!