Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt aki boldog párkapcsola...

Van itt aki boldog párkapcsolatban él? Mégis.

Figyelt kérdés
Mégis kíván más nőket/férfit egyszeri alkalomra?
2010. ápr. 6. 22:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Emberek, azért a "megnézni" (lásd hűség, nem vakság) és "megkívánni" között óriási különbség van!
2010. ápr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Egyeseknek igaz hogy nézni még szabad..
2010. ápr. 6. 23:52
 13/15 anonim ***** válasza:
Az ösztön benned van a "vadászatra". Ezért nézelődsz, néha fantáziálsz. De amíg nincs érzelem addig nincs gond. Meg persze amíg nincs tett. Ez különböztet meg minket az állatoktól.
2010. ápr. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Boldog párkapcsolatban élek és őszintén egyáltalán nem érdekel hogy néz ki más pasit, nem szoktam őket megnézni, nem hogy megkívánni. De én akkor sem szoktam őket megkívánni, nézegetni ha nincs párom... Én ilyen vagyok...
2010. ápr. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Természetesen megnézek más,jóképű pasikat,hiszen van szemem,és nem vagyok fából,de ennyi.Gondolom,hogy a párom tekintete sem mindig kerüli el a csinos hölgyeket,de úgy gondolom,hogy ez természetes dolog,amíg nem követi tett,és nem csap át fantáziálásba.
2010. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!