Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lehet gyerekuk, megis...

Nem lehet gyerekuk, megis boldog parkapcsolatban elnek?

Figyelt kérdés
van itt olyan par akiknek,nem lehetett sajat gyermekuk ,megis boldog kapcsolatban elnek,es nem ragodnak rajta nap mint nap?
2010. szept. 8. 22:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

A környezetemben van,kívülről úgy látszik,boldogok.

Nagyon távolról rokonai a férjemnek,nem tudom mi az ok,de sajnálom őket.Bár így,hogy nincs gyerekük,annyira gondolom nem hiányzik nekik,mert nem tudják,hogy milyen,ha van.Nem tudom megfogalmazni,de remélem érted mit akarok írni.Szívem szerint megkérdezném a petesejtdonorságról a nőt,de nem merem.Pedig sokan adnának.Ha nem egy helyen laknánk,még lehet én is.

2010. szept. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én attól tartok hogy nekem nem lehet, mert nem sikerült eddig még. A barátomat esélytelen elvinni vizsgálatra, és egyedül én meg hiába megyek. Őt nem érdekli a dolog különösebben, de néha ráveszem, hogy próbálkozzunk, csak az a baj, hogy elég ritkán. Én szeretnék, és minden nap eszembe jut, tehát rágódok rajta, igen, de csak magamban, és ritkán hozom fel a témát. Ő meg örül hogy eddig nem jött össze. Így vagyunk mi együtt. Amúgy szeretjük egymást, és nem akarnék másik pasit magamnak csak ezért. Az élet más területén boldogok vagyunk együtt. Csak néha bennem szomorúság ha ezen filózgatok.
2010. szept. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Biztos,hogy ezt akarod?

Gyerek nélkül leélni az életed?

Nem tudom,milyen az ha nincs,de azt tudom,hogy ők a legnagyobb boldogság.Én egy önző kis dög voltam,nem gondoltam,hogy a bulizós kis életem elcserélném bármivel.Most meg ha hallom,hogy a volt osztálytársaim ZH utáni bulikra stb mennek,csak mosolygok magamba,hogy menjetek,én bizony inkább szaros pelenkákba nyúlkálok.És nem adnám semmiért.

2010. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem boldogan lehet élni gyerek nélkül is, csak sok ember ezt nem tartja átlagosnak:)

Ezért néznek ilyenkor furcsán...

Nekem sem munkám, sem a barátom és sem az életvitelem nem átlagos:)

Ezért nem is férne bele egy gyerek.

Mindent fel kéne rugnom egy gyerek kedvéért... még a munkámat is!

Ezért nem tervezünk, és ettől függetlenűl boldogok vagyunk:)

2010. szept. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%

Ismerek egy ilyen házaspárt, anyósom barátai. Az ötvenes éveikben járnak, anyósom szerint szerettek volna babát, valami miatt nem lett (pár évtizede még nem vizsgálták ezt olyan alaposan), de túltették magukat rajta. Van egy csomó pénzük, rengeteg barátjuk, utazgatnak, elvannak, és úgy tűnik, még mindig nagyon szeretik egymást.

Utolsó: a kérdésből az derül ki, olyanokról van szó, akik szeretnének gyereket, de nem lehet nekik.

2010. szept. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A legjobb barátaim. 25 éve házasok, azért nem jártak utána, miért nem lkehet gyerekük, nehogy a másikat hibőáztassák, ha kiderül, hogy melyikük miatt nem lehet. Szerintem ez hülyeség, de ők így akarták.


Mintaházasság amúgy az övék.

2010. szept. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%

Első beírónak :


Honnan vagy te abban olyan biztos, hogy az ismerős házaspárnál a nőnek lenne szüksége petesejtdonorra?!


A meddő házasságok 50%-ban a férfi miatt nincs gyerek és a kutatások szerint a férfiaknak egyre kevesebb hímivarsejtje van!...


Egy házasság nem csak a nő hibájából lehet gyermektelen!

2010. szept. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%

10 éve boldog házasságban élek,és nincs közös gyerekünk.Igazából egyikünk sem akar gyereket,inkább a saját álmainkat,életünket éljük..Nem hiányzik,és nem is igazán téma...Nekünk így jó...

38/N

2010. szept. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
keresztanyuméknak nem lehetett gyerek. de 30 éve boldogok együtt így is... sőt, a férjem keresztszüleinek sem lehetett gyerek...ők is boldogok és szintén 30 éve együtt...
2010. szept. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván úgy vannak ezzel a meddő párok, mint a dacos kisgyerek, aki nem kapta meg a szüleitől a kívánt játékot: "Nekem úgysem kell!"

De azért belülről majd' meghalnak, hogy az életük velük véget ér, míg mások már huszonévesen a gyereküket tologatják az utcán, hogy a kisfiuk vagy kislányuk először csinál meg valamit, rájuk mosolyog, megfogja a kezüket, először mondja, hogy "szeretlek anyu", és amikor eljön az idejük, nem lesznek a temetésen se gyerekek, se unokák, csak barátok és kollégák, akik pár hét múlva elfelejtik, hogy ők valaha is éltek.

Ezt nem is lehet máshogy feldolgozni, csak tökéletes tagadással.

2010. szept. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!