Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lehet gyerekuk, megis...

Nem lehet gyerekuk, megis boldog parkapcsolatban elnek?

Figyelt kérdés
van itt olyan par akiknek,nem lehetett sajat gyermekuk ,megis boldog kapcsolatban elnek,es nem ragodnak rajta nap mint nap?
2010. szept. 8. 22:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A kolléganőm pont ilyen.Természetes úton nem lehet gyerekük,mert a férfié lassú, a nőé(még csak 31 éves) pedig megöli ami bekerül.De imádják egymást és kitartanak egymás mellett.Most pihi van,szóval nem jár vizsgálatokra,de amikor vizsgálat van a férje is ugyan úgy vele van és megtesz mindent amit tud, ha kell szabadságot vesz ki, ő is leadja az anyagot ami t kell stb.
2010. szept. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40%

ma 07:12-nek

00.50-es vagyok..Én írtam,hogy 10 éve boldog házasságban élek közös gyerek nélkül..

Amit írtál azt nem tudom honnan veszed,de én nem értek egyet veled..Nem kell bonyolítani a dolgot,egyszerűen vannak olyan párok akiknek nem gond,hogy nincs baba..Én nem vágyódom rá,nem vagyok dacos,és nem halok meg belülről mert nincs gyerekünk..

Igaz már nem vagyok olyan fiatal ,de kiverne a víz ha terhes lennék,és ezért igyekszem a legmegfelelőbb védekezést is megadni...(sose lehet tudni,hogy mikor gondol egyet a természet)

Azok az emberek akik már több éve gyerek nélkül élnek 12-20-30 éve azok nem igazán tudná az életét átkalkulálni egy kis jövevény érkezésére..

Az igazság az,hogy ahogy a környezetemben látom a baba sokszor váratlanul érkezik(nem tervezett) és pár év alatt tönkre is teszi a kapcsolatot..

2010. szept. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A kérdés arra vonatkozott, akinek NEM lehet gyereke, nem arra, aki nem akar gyereket.
2010. szept. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

ma 11:15 vagyok

Nem lehet gyerekünk...a férjem spermájával van gond..De nem baj,úgyse vágytunk babára...de azoknak akiknek nem lehet gyerekük,és már több mint 10 éve együtt élnek azok már nem dacosak,nem fáj nekik.Már réges-régen ki alakították a az életüket gyerek nélkül..Azoknál van még az elkeseredés akik most kezdik a házaséletet,és babát akarnak...De idővel mindenkinél enyhül(vagy el is múlik) a bab iránti vágy...

2010. szept. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:17


Mégis kinek képzeled te magadat, bíronak???

Nehogy már meg mond, hogy kik válaszolhatnak!!!

Honnan tudod, hogy ők miért döntöttek, úgy hogy nem szeretnének gyereket?

Az is lehet, hogy nem is lehet nekik...csak nem írta le...

2010. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Válaszolok az egyik kérdezőnek.

Úgy tudom,külön-külön lehetne nekik (az ismerőseimnek),csak együtt nem sikerül.

Mivel én nő vagyok,evidens,hogy a nőt kérdezném meg a petesejtdonorságról,nem a férjéhez állítanék be,hogy adok neki petesejtet,vagy épp a nőhöz,hogy helló,a férjem adna neked spermát a férjedé helyett.A nőnek megmaradna a szülés élménye stb,a férfinek meg mégis vér szerinti gyereke lenne.

2010. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem boldogabbak a kapcsolatok gyerek nélkül, mint gyerekkel. Sok kapcsolat a gyerek után megy tönkre, mert a felek csak a gyerekre koncentrálnak...
2010. szept. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Annyira szeretem az ilyen rettentően okos megnyilvánulásokat... Van gyereked? Gondolom, nincs. Akkor honnan tudod, milyenek a kapcsolatok gyerekkel? Láttad másoknál? Az aztán a tapasztalat...

Egy gyerek születése valóban okoz átmeneti nehézséget egy kapcsolatban. Ennek nem az az oka, hogy "csak a gyerekre koncentrálnak", de tudod az elején a csecsemő valóban hatalmas mennyiségű odafigyelést igényel, amit ha nem kap meg, nem marad életben. Tény, hogy fenekestül felforgatja a pár jól megszokott életét. Nincsenek már olyan magánakciók, hogy ugorjunk le félóra múlva a Balcsira meg hasonlók. Lehet kettesben is lenni, de nagy szervezést igényel. Időre otthon kell lenni, mert a gyerek szopik, nincs éjszaka elmászkálás, mert le kell fektetni, éjjel is gyakran program a pici. DE! Ha egy kapcsolat ezt a nehézséget (ami valójában édes teher, de ezt igazán csak az érti, aki benne van) nem bírja ki, arról nem a gyerek tehet, hanem a lelkileg teljesen éretlen szülei.

2010. szept. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ott a pont.

Mi ugye meg azt nem tudjuk,milyen az,ha nincs.

Bizony teher.Egy hasfájós,rosszul alvó gyerek bizony megtornáztatja az ember idegrendszerét.De amikor mennek,beszélnek kárpótolnak mindenért.

Elég baj az,ha valahol nem lehet,de ne legyen már követendő példa,hogy milyen jól megvannak gyerek nélkül.Most még igen.Aztán de jó lesz 60 évesen,hogy a kutya se nyitja ránk az ajtót.

2010. szept. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!