Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lopott már vki pénzt a szüleitől?

Lopott már vki pénzt a szüleitől?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 20:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha. Ha szükségem van pénzre kérek és kamasz koromban is kértem. Ha nem tudtak adni azt pedig megértem, a pofámról a bőr lesült volna, ha valaha bármit is elloptam volna.
2010. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hogy 250 ft helyett 750et vettem ki, de azt a plusz 500 ft-t félretettem, hogy anyuéknak vegyek ajándékot pl karácsonyra. De ez is inkább csak 14-17 éves korban volt rám jellemző. Amikor még nem volt jövedelmem.


Máshogyan nem. 19L

2010. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nyolcéves koromban elvittem otthonról ötven forintot, és csokit vettem belőle... Azóta nem loptam a szüleimtől, és később ezt is elmondtam anyámnak. Mindketten csak röhögtünk az egészen. :)


Az tízéves öcsém viszont pár hónapja ellopott anyámtól 10 000 forintot, és megkisérelt chips-et venni az egészből. Igen gyorsan lebukott. :)


Van, ami sohasem változik...

2010. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%

Nem soha,ennél szánalmasabb dolog nincs is.

Jó az ilyen kisgyereki 20-50 forintosok mások,de

azértnem is tudnék aludni.

2010. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Régen, még általános iskolás voltam, amikor kivettem éjszaka 50 forintot, vagy volt, hogy 100-at anyukám pénztárcájából.

Barátnőm folyamatosan lopott a szüleitől és valahogy egyszer-kétszer én is megcsináltam. Utólag nagyon szégyellem, de igazából szerintem nem akkora szörnyűség. Most az a pár forint nem volt sok. Azt is azért vettem ki, mert sosem adtak nekem még annyit sem és én soha nem tudtam venni egy csokit vagy egy pohár kólát.


Sosem lopnék tőlük, meg senkitől sem.

2010. ápr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

14-15 évesen kaptam zsebpénzt, de mindig elköltöttem valamire..

Egyszer nagyon megkívántam a csokit, és kivettem anyu tárcájából egy 500ast. Vettem rajta 2 csokit.. De lelkiismeret-furdalásom volt, ezért a tárcájába beraktam a 2 csokit :DD

2010. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyan, hogy például irány a hipermarket, kell bevásárló kocsi, apám múltkor adott egy 100-ast, meg 2 20-ast, mert nem tudtok milyen kell, aztán rejtélyesen eltűnt az a pénz a zsebem mélyén... :)

De max 200 forinttal húznám le őket!

2010. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem, max egy 50-sel vagy egy 100-assal többet vettem ki.
2010. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Igen, egyszer.

Mindig is utáltam hogy a szüleim tartanak el, így amint lehetett le is léptem. De egyszer még 8 éves lehettem amikor a kenyértartón megláttam 50ft-ot. Elvettem, persze sosem vették észre, azt hiszem 2 nap múlva raktam vissza mert semmire nem tudtam elkölteni, hiszen semmi nem került 50 ft-ba, a többit meg megvették nekem.

2010. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%
Hát én loptam. Oké, nem egy ház árát, de nem is 2 Forintot.
2010. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!