Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lopott már vki pénzt a szüleitől?

Lopott már vki pénzt a szüleitől?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 20:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ha takarítok , és a földön találok aprót , (szigorúan csak aprót) és elrakom az nem minősül akkora lopásnak ugye???

Egyszer loptam még 500 forintot , mert nem voltak itthon és kivettem a perselyből mert kellet hévre...

2010. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem számít lopásnak, de olyan volt régen, h. ha leküldtek anyuék boltba akkor a visszajáró 100 v 200 ft-ot "elfelejtettem" visszaadni, de mondjuk ők sem keresték rajtam :D
2010. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Többször elfogott a kísértés, de bármilyen keveset is keresett néha anyu (egyedül nevelt), ha kértem tőle párszáz forintot csokira, rágóra, bármi haszontalanságra, mindig kaptam, úgyhogy nem volt értelme.

Ha nagyon szégyelltem, hogy már megint a saját kuporgatott kis zsebpénzemből kell magamnak fagyit vennem (tizenkét évesen :D), akkor látványosan előszedtem a féltve őrzött kétforintosaimat (ne kérdezzétek, minek gyűjtöttem...) és nagy csörömpölve kivittem, hogy veszek belőlük fagyit. :D Persze akkor rögtön kaptam százötven forintot, hogy ne egyen meg az eladó a sok kétforintos miatt. :D

22/L

2010. ápr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

20:17 es nagyon aranyos.

Én néha kiveszek még most is (nagyon ritkán), ha nem tudok suliba kaját vinni, és tudom, hogy nem lesz jó a menza. Ilyenkor kiveszek 200 forintot. (akkor "lopok" ha alszik, de ha van rá módom megkérdezem tőle, ill. Apától, ha otthon van.)

17/L

2010. ápr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Szerintem az, ha elküldenek a szülők a boltba és nem adod vissza a visszajárót nem számít lopásnak. Én sem adtam vissza sokszor, de a szüleim és nagyszüleim úgyis tudák, hogy az már nálam marad, nem is adtak sokkal több pénzt. És ha vissza adtam is mondták, hogy tegyem csak el.


Szerintem ez mindenhol így van, hogy gondolják a szülők, hogy az a kis visszajáró úgyis a gyereké marad, eleve úgy adnak rá pénzt.

2010. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

hát én nagyon szemét leszek de ez az igazság és nagyon bánt a dolog de féltem elmondani:S

szóval én 15 és fél éves voltam amikor a barátommal lefeküdtünk és kiszakadt a gumi..ne mtudtuk mit tegyünk és én kértem anyutól pénzt szóval ő adta ide..csak nemtudta h 72órás tabira kell azt mondtam h 1közeli barátom szülinapja lesz és neki akarok vmi szépet venni..és adott ide 4000-et + még a saját pénzem is beleraktam és meglett a 6000

2010. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

20:53 vagyok:)

na és végül bántott a dolog h hazudtam neki és mai napig nemtudta meg de mikor kereső képes lettem akkor a dupláját adtam vissza anyunak de mai napig nem tud róla így kicsit bánt de tudom h már visszaadtam neki és tudom h szemétség volt de 15évesen nem mertem hozzá fordulni ilyenben mert tudtam h bízik bennem:S

2010. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
ja én lenyúltam tőle néha egy kis pénzt... amióta diákmelózok ő nyúl tőlem
2010. ápr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Igen folyamatosan sajnos a játékfüggőségem miatt.pénzt.aranyat . De így 2éve nem,inkább én akarok segíteni,˝jóvá tenni˝de nem fogadják el ezért hálát adok a jó istenkének hogy ilyen jó szüleim vannak
2010. ápr. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
51%
anyától 50000-ret apától 20000-ret. igen...
2010. aug. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!