Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Lassan 21 éves meleg srác vagyok, és van is egy friss még nem komoly kapcsolatom egy 32 éves félvér sráccal (félig magyar félig arab, mielőtt jönnétek a szöveggel nem terrorista) szeretjük is egymást, de nem akarom rejtegetni. A szüleim (pontosabban apám és nevelőanyám) elégé hogy is mondjam rasszisták meg konzervatívak, és nem vagyok benne biztos hogy jó fogadnák, hogy a fiúk meleg és ráadásul egy fél-arabbal kavar. Tanuló vagyok és még ugye tőlük függök valamilyen szinten, de szeretném ha elfogadnák ami vagyok. De olyan rossz a szemükbe hazudni, hogy hova megyek el, ha elmegyek, de azt sem akarom hogy emiatt megromoljon a kapcsolatunk. A retardált és rasszista emberek kerüljék a válaszadást. A segítséget meg előre is köszöntem.

2016. ápr. 13. 23:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Akkor nem mondom, de nem lesz rosszabb a helyzet ha ők jönnek rá és nem én mondom el? Előbb utóbb gyanakodni fognak hogy nincs barátnőm, meg hogy nem is keresem a nők társaságát ilyen szempontból. (Vannak női ismerőseim, sőt a legjobb barátom akivel mindent megosztok az lány, de számomra inkább egy húgi)
2016. ápr. 14. 10:14
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kiss Éva Judit:

Nekem csak 1 kérdésem lenne: Ha Isten megteremtette Ádámot és Évát, akiknek 2 fiuk lett, akkor hogyan is lett az emberiség???


Kérdező: szerintem mint barátodat (haverodat) esetleg bemutathatod a szüleidnek. Úgysem előttük fogtok csókolózni, szóval ettől a részlettől még kíméld meg őket. És ha megismerik, lehet megkedvelik. HA végzel a sulival, és önellátó leszel, akkor színt vallhatsz mindenről.

2016. ápr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
44%

Kis Éva Judit.


Olvass már utána, hogy mitől meleg valaki. Egy hibás gén okozza, amiről a kérdező nem tehet.


Őszintén csodálkozom, hogy a stílusodért még nem vágtak alaposan orrba, elképesztő, milyen sötét emberek vannak itt..


Kérdező. Én sem árulnám el nekik, mert egy életre megváltozik rólad a véleményünk, és nem biztos, hogy megértik majd, ami következtében lelkileg rossz lesz neked.

2016. ápr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 acelsziv ***** válasza:
7%
Hát te nagyon hülye vagy barátom :D :D Törölteted a kommentemet, mint egy rinyáló tinilány aztán beidézed szó szerint :D :D :D Itt röhögök rajtad 10 perce :D
2016. ápr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik kerek perec. Amúgy mennyire látszik, hogy arab? Mert ha nem, azt nem kell elmondanod. Csak annyit, hogy van 1 barátom.
2016. ápr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
14-es, nem én töröltettem a kommentet.
2016. ápr. 14. 14:45
 17/17 A kérdező kommentje:
15-ös, kissé sötétebb a bőre mint nekünk meg ugye fekete haj... de az arcvonásai inkább az anyja vérvonalára ütnek.
2016. ápr. 14. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!