Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Lassan 21 éves meleg srác vagyok, és van is egy friss még nem komoly kapcsolatom egy 32 éves félvér sráccal (félig magyar félig arab, mielőtt jönnétek a szöveggel nem terrorista) szeretjük is egymást, de nem akarom rejtegetni. A szüleim (pontosabban apám és nevelőanyám) elégé hogy is mondjam rasszisták meg konzervatívak, és nem vagyok benne biztos hogy jó fogadnák, hogy a fiúk meleg és ráadásul egy fél-arabbal kavar. Tanuló vagyok és még ugye tőlük függök valamilyen szinten, de szeretném ha elfogadnák ami vagyok. De olyan rossz a szemükbe hazudni, hogy hova megyek el, ha elmegyek, de azt sem akarom hogy emiatt megromoljon a kapcsolatunk. A retardált és rasszista emberek kerüljék a válaszadást. A segítséget meg előre is köszöntem.

2016. ápr. 13. 23:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%

Apa, anya, meleg vagyok.

Apa, anya, a fiúkat szeretem.


Nekem egyedül a pasiddal lenne problémám. Túl idős és arab.

2016. ápr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem kéne elmondanod.

Értem én, hogy rossz, hogy nem oszthatsz meg velük mindent, de ha elmondanád akkor sokkal rosszabb lenne.

Hazudni meg nem muszáj, ha kérdezik, megmondod hogy a barátoddal találkozol. Hogy ti még ott mit csináltok arra nem kell kitérni. Szerintem ha tényleg olyan konzervatívak akkor épp elég lesz nekik annyit feldolgozni egyszerre hogy egy félig arab a haverod. Bár ezt sem muszáj az orrukra kötni, hacsak nem ordít a nevéből.

2016. ápr. 14. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
64%
Egyetértek az előzővel. Szerintem se mondd meg, mert ha úgy állnak a dologhoz, az nagyon megtudja keseríteni az életedet. Velem is volt hasonló, bár én nem meleg vagyok, hanem gerontofil. Mikor anyám megtudta, hogy egy nála is idősebb nőt szeretek, kiakart tagadni. Azóta is bánom, hogy elmondtam neki. 33/F
2016. ápr. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1-esnek, ez enyhén szólva bunkó volt, és kicsit benézted, szexuális kapcsolatom még nem volt férfival, nővel volt, de ő még az igazit keresi, azóta azt is megcsalta akivel engem csalt, lehet ez az oka hogy férfit kerestem magamnak. (Nem leminősíteni akarom a nőket, csak nekem sikerült egy olyat kifognom és mivel első szerelem volt, talán nyomot hagyott bennem hogy 2 évig csalt.)

2-esnek annyira nem ordít rajta, egy kicsit sötétebb a bőre mint a magyaroknak, de ránézésre az arca inkább mint egy magyaré mint arabé.

Legjobb ismerősöm szerint sem kellene (aki mellesleg lány, és szinte húgomnak tekintem.)

2016. ápr. 14. 08:57
 5/17 A kérdező kommentje:
oké a jelenlegi egyestől bocsánat, előtted volt valaki de annak törölték a kommentjét aki ilyet írt (Apa, Anya, szerintetek tudok még recsegőset fingani?)
2016. ápr. 14. 08:59
 6/17 A kérdező kommentje:
Kiss Éva Judit, itt született magyarban, mint írtam félig arab, félig magyar. Magyar állampolgár, a Semmelweis Egyetemen végzett mint klinikai szakpszichológus, az apja Abu-Dzabi Emirátusból származik. Nem az igénytelen, koszos undorító fajta, ő olyan aki add is magára, nem szakadt ruhákban, koszosan él és járkál. Orvosi papírjai vannak, nincs semmi nemi betegsége. Igen idősebb, na és?? A kor nem számít. Apám és nevelőanyám között is 13 év van. (Anyám lelépett mikor még kicsi voltam.)
2016. ápr. 14. 09:12
 7/17 anonim válasza:
Kiss Éva Judit valami vallásfanatikus lehet..
2016. ápr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
8. észre vettem, a végén még bibliával fog meghajigálni engem is meg a normális válaszadókat is.
2016. ápr. 14. 09:26
 9/17 anonim ***** válasza:

Csatlakozom azokhoz, akik azt mondják, hogy ha úgy érzed, hogy törést okozna a bejelentésed, akkor inkább ne mondd el! Sajnos még mindig nagyon sokan előítéletesek. Illetve nincsenek tisztában sokmindennel, és a homoszexuálisaokkal kapcsolatos félinformációkból homofób légvárakat építettek magukban - aminek a valósághoz ugyan semmi köze, de az ő megnyilvánulásaikat ez mozgatja.

Ne mondd el! Korai még...

2016. ápr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ne mondj semmit, csak beszélj róla egyre többet és pozitív dolgokat. Idővel, ha elfogadják őt, mint a barátodat már könnyebb lesz továbblépned. Hazudni semmiképpen ne hazudj.
2016. ápr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!