Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek önzőség, hogy nem...

Szerintetek önzőség, hogy nem szívesen járnék olyan pasival, akinek vannak gyerekei?

Figyelt kérdés

Én 1.helyen akarok lenni,mert soha nem voltam még 1.helyen senkinél,és hát egy apukának mindig a gyerekei lesznek az elsők,a pár csak utána jöhet...


27/F/M


2016. ápr. 12. 14:56
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

"Butaság az én akarok első lenni dolog is, ennyi erővel anyja se legyen az illetőnek."


Hát beb-szna,ha anyuci fontosabb lenne neki:D

Ilyen is van,aki "anyuci pici fia":D..Na,azzal sem mennék semmire:D

2016. ápr. 12. 19:44
 22/28 anonim ***** válasza:
Nem is értem amúgy, miért lettünk szinte mind lepontozva, akik azt mondjuk hogy nem önzés. :D Mert az rendben van, amikor az emberek puszta önbecsapásból és képmutatásból bántanak másokat? Nincs azzal semmi baj ha valaki az elején lefekteti hogy neki milyen szabályai vannak. Akinek nem tetszik, nem száll bele. Ezerszer gerincesebb dolog így élni, mint jópofizni meg elhitetni magunkkal hogy majd megszokjuk (meg a lósz.t - és ezt legbelül szerintem mindenki tudja) aztán a végén mindig a másik a hibás meg megbántottunk egy csomó embert. :) Ez a képmutatás nem csak erre igaz, ezt észlelem magam körül is. Az egyik legrombolóbb dolog.
2016. ápr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Úgy lenne önzőség ha csak hitegetnéd, míg nem találsz jobbat. De ha tudatosan ilyen helyzetet választasz s félreértés lehetősége esetén korrekten megmondod neked milyen élet kell az nem önzőség.

Jogod van magadnak olyan életet választani, amilyent akarsz...

2016. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten önzés de szerintem ez teljesen természetes dolog. Én sem jönnék össze soha olyannal, akinek van gyereke.
2016. ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
teljesen megértelek. Amit nem értek az az, hogy meleg férfiak honnan akasztanak le gyereket? Magyarországon még nem fogadhatnak örökbe, viszont már a homoszexualítás annyira nem tabu, hogy kirakatházasságot kössenek valakivel, hogy ki ne derüljón a másságuk.
2016. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Az én generációm már nem az a "látszatházasságot kötök" típus,viszont én annyira nem vagyok kormániás,így a 30-as,40-es pasikkal is ismerkedem.


Főleg a 40 felettieknél azért még elég gyakori,hogy "csak az asszony meg ne tudja" kapcsolatban él,és vannak gyerekei.

De olyat is ismerek,aki elvált,és ő neveli a gyerekeket.


A tőlem fiatalabbak elég éretlenek,vagy csak azt hiszik magukról,hogy érettek.


Mondjuk alapból vonzanak a független pasik,a lényük.

A társadalmi viszonyok ellenére sem vállaltak gyereket,hanem úgy éltek,ahogy nekik volt jó.

Ez szimpatikus.Lehet tudat alatt ez is benne van.

2016. ápr. 13. 14:59
 27/28 anonim ***** válasza:
emiatt kellene már kipusztulni a világból a homofóbiának... belekényszeríti a gyengébb akaratú melegeket egy heterókapcsolatba, aztán onnantól hazugságban él meg a család is szenved, ha kiderül...
2016. ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Na,tegnap is betalált egy ilyen pasi.

Hetek óta beszélgetünk,erre most kiderül,hogy családja van.


"Nem mondtam?"-kérdezi...


Tudnám miért nem válnak el az ilyenek,ha már a gyerekek is megnőttek...

45 éves a fazon...

2016. ápr. 14. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!