Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek önzőség, hogy nem...

Szerintetek önzőség, hogy nem szívesen járnék olyan pasival, akinek vannak gyerekei?

Figyelt kérdés

Én 1.helyen akarok lenni,mert soha nem voltam még 1.helyen senkinél,és hát egy apukának mindig a gyerekei lesznek az elsők,a pár csak utána jöhet...


27/F/M


2016. ápr. 12. 14:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Fú, mire rájöttem, hogy mi az az F/M...
2016. ápr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell eldönteni. Nincs ebben semmi önző, csak még nem akarsz ilyesmivel foglalkozni.
2016. ápr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy önzőség! Én ugyanígy látom a dolgot! Egy életünk van, azt pedig ne ... el! 26/l
2016. ápr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
És mi az az F/M? Mert én nem jöttem rá
2016. ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, sokáig éltem együtt olyan férfivel, akinek volt már 2 gyereke. Az egész kapcsolat arról szólt, hogy én alkalmazkodjak, én értsem meg, én fogjam be a számat. Ígyis tiszta szívvel és rengeteg megértéssel álltam hozzá elég sokáig, de nálam is volt egy lélektani határ amikor már nem voltam hajlandó ennél is jobban háttérbeszorítani magam. Elég volt, és soha többet mégegyszer, ha önzőség, ha nem. Nem vagyok alapítvány, mint ahogy senki se az igazából.
2016. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
fiú,meleg.
2016. ápr. 12. 15:16
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
4: férfi, meleg
2016. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Mostanában csak ilyen pasik írnak rám társkereső oldalon,beszélünk vagy 2-3 napja,erre belövi,hogy "ja amúgy van 2 gyerekem".


Nincs bajom a gyerekekkel,csak valahogy én idegennek érezném magam egy ilyen helyzetben."Mostoha".

2016. ápr. 12. 15:23
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan legyél önző! Egy párkapcsolatban nem lehet mindig megalkuvónak lenni. Olyan párt kell választani, aki a legfontosabb szempontoknak megfelel, apróságokban köthetsz kompromisszumot.

Neked ez fontos, akkor ebből ne engedj!


Mondom ezt úgy, hogy elvált, kisgyerekes anya vagyok. Sok pasinak ez kizáró ok. Nincs ezzel semmi baj, egyszerűen nem egymást keressük. Neki az a fontos, hogy a nő gyerektelen legyen (akár csak az alakja miatt is), nekem még az fontos, hogy elfogadja, hogy anya IS vagyok.


Az önzőség nem mindig baj. Néha kifejezetten szükséges. Azért ne áltasd szegényt, mert nem akarod megbántani. Minél tovább húzódik a történet, annál jobban fog fájni, ha véget ér.

Inkább tisztázd le az elején, hogy ne haragudj, de...

2016. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%

Önzőnek önző dolog, mivel a saját érdekedben zárkózol el valamitől, azonban ez nem elítélendő, jogod van válogatni.


(Viccen kívül azt hittem, hogy az FM fiatal menyecske..)

2016. ápr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!