Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek önzőség, hogy nem...

Szerintetek önzőség, hogy nem szívesen járnék olyan pasival, akinek vannak gyerekei?

Figyelt kérdés

Én 1.helyen akarok lenni,mert soha nem voltam még 1.helyen senkinél,és hát egy apukának mindig a gyerekei lesznek az elsők,a pár csak utána jöhet...


27/F/M


2016. ápr. 12. 14:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
18%

Nem tudom hol élsz te, de nekem legalább 10-15 meleg ismerősöm van (ruhák tervezésével foglalkozom, így melók alatt párat megismertem) és egyiknek sincs gyereke.. Eleve melegként kicsit macerás apának lenni. Azt megértem, hogy zavar ha sok biszexuális ír rád, aki kiszeretné próbálni férfival is, de esze ágában nincs otthagyni a családot, ez nekem sem tetszene.

Butaság az én akarok első lenni dolog is, ennyi erővel anyja se legyen az illetőnek. A szerelem és a szeretet pl. egy gyerek iránt egészen más dolog.

2016. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Olyannal jársz, amilyennek akarsz :D Minden kapcsolat önző, mindenki csak olyannal lehet boldog, akivel jól érzi magát.
2016. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

"fiatal menyecske."


Ezen besírtam:D

2016. ápr. 12. 15:43
 14/28 A kérdező kommentje:

" Neki az a fontos, hogy a nő gyerektelen legyen (akár csak az alakja miatt is), nekem még az fontos, hogy elfogadja, hogy anya IS vagyok.

"


Szerintem ebben a legkisebb dolog az,hogy valakinek milyen az alakja.

Vannak anyukák között is szép alakúak,meg olyan nem szép alakú nő is,aki nem szült még.


Ahol közös a gyerek(most nem feltétlen biológiai szempontból) az más helyzet.Mert ott a gyerekeknek is egyforma a 2 szülő.

Szóval,ha örökbe fogadnánk együtt gyerekeket vagy valakinek baba kora óta nevelném a gyerekét az más lenne,mert a gyerekek így mindkét szülőt sajátnak tekintik.


Ahol viszont nem ez van,mindig lesz egy háromszög.

Középen a biológiai vagy születés óta nevelő szülő,a két másik oldalon pedig a "másik szülő" és a gyerekek.

2016. ápr. 12. 15:47
 15/28 A kérdező kommentje:

És az ember ösztönénél jobban szereti a gyerekeit,mint a párját.


A gyerekek meg téged sosem fognak úgy szeretni,mint az apjukat.Ami érthető is,tehát egy ilyen történetben a nevelő szülő mindig egy kívülálló marad...

2016. ápr. 12. 15:50
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez abszolút nem önzőség. Gyereket vállalni/felnevelni alapjában nehéz, de még nehezebb, ha nem a sajátodról van szó. Tehát ehhez mindenképpen felkészültnek kell lenni szellemileg/lelkileg egyaránt. Ha valaki úgy érzi, hogy nem képes más gyerekét felnevelni vagy bármilyen módon belekerülni az életébe abban nincs semmi önzés. Ez egy abszolút természetes reakció. Amit később vagy felül ír a természeted vagy nem.
2016. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem önzőség.
2016. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Azért írtam úgy,hogy F/M,mert láttam,hogy sokan így írják az oldalon,így azt hittem mindenkinek egyértelmű a jelzés:)


Ja,fiatal menyecske:D

Hát annyira már nem vagyok sajna fiatal,hogy feltétlen menyecske legyek,bár egy 2 gyerekes apának egy 27 éves biztos még porhanyós pogácsa:D

2016. ápr. 12. 16:12
 19/28 anonim ***** válasza:
79%

Egyáltalán nem önzőség. Érthető a vágyad hogy végre te legyél valakinél az 1.helyen.

Nem kell aggódnod,találni fogsz olyat is akinek nincs gyereke és akinél te leszel at 1.helyen

2016. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
82%
Nem önzés. Mondhatnánk annak is, de ez magától értetődő önzés. Nem bántasz vele senkit. Én anyuka vagyok. Nekem is a gyerekeim az elsők és ez így normális. Aki nem tudja elfogadni ezt, az inkább az elején legyen egyenes, mint hogy belerondítson feleslegesen egy családba. Sokan megteszik ezt, főleg szerintem nők. Aztán sír a szájuk hogy nincs kinyalva a seggük, aberrált a gyerek, hülye az ex - mindig mások a rosszak. Nem, akinek ez nem megy, az utasítsa is el. Felesleges a romboló képmutatás, sajnos nagy divat.
2016. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!