Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre most mit reagáljak?...

Erre most mit reagáljak? Reagáljak egyáltalán? Ennyi idő után?

Figyelt kérdés

Van egy párom több éve.Még mostanában akarunk összeköltözni.Bár kitudja.Elbizonytalanodtam.

2 éve ment este haza tőlem kocsival,irt h fáradt,már ne hivjam,lefeküdt aludni...2 órával később hivott,hogy autobalesete volt,totálkáros a kocsi,csak vmi haverjához ment ki...mellete voltam,egyszem mentsvára voltam a szülei állandó b@szogatásaival szemben,nekik csinált millios kárt...

aztán rá 1 honapra felvett egy csaj msn-re,hogy vele lépett félre párom,átküdött többhavi msn-naplózást...idióta hülye voltam,az akartam lenni,elhittem,elhitettem magammal,hogy a csaj találta ki az egészet,látásból ismertem,kb 50 embert tudok akivel volt együtt...párom meg tiltakozott,meg minden ami elképzelhető,bebeszéltem magamnak,hogy nem,ez nem igaz...


Aztán tegnap babráltam a gépét,hogy miért nem megy,nézegettem mindenféle rendszermappát...ami tárol régi dolgokat is...és benne egy msn cim,amiről én nem tudok...feltörtem,egyszem csaj volt felvéve,igaz,be nem lépett senki másfél éve...


nem mondtam,hogy mit találtam,most szerdáig nem is találkozunk,de nemtudom...

mit lehet erre reagálni? tudom,h a baleset óta nem néz rá se senkire,akkor jöhetett rá,hogy rajtam kivül senkire nem számithat...

de most összetörtem kicsit...

igy másfél év után mit lehet erre reagálni?

most szeret,komolyan gondolja,hogy csak velem...de akkor nagyon nem gondolhatta,pedig jóideje együtt voltunk akkor is...

huszonévesek vagyunk,én a lány


2010. ápr. 6. 08:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
ma 08.41-nek van igaza. Tapasztalat!!
2010. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

letagadta,állitja,hogy az a cim csak arra kellett,h beszéljen a csajjal mikor az engem felvett és állitotta amit...

annak ellenére tagadta le,hogy mondtam hogy semmi nem fog változni köztünk akkor sem ha bevallja,hogy voltak együtt...


nem volt kedvem kelleténél jobban firtatni,életkedvét sikerült annyira elvenni mint most az enyém van elmenve..

azzal zártam,hogy akármi apro részlet elémkerül amiről nemtudok,nem kérdezek,csak elköszönök szépen....

nemtudom ez volt e a jó megoldás...szeret,ezt érzem,de nemtudom hogy teszem ezen tul magam...

2010. ápr. 6. 16:54
 13/16 A kérdező kommentje:

volt még egy nagyobb veszekedés ebből neten keresztül (fujj,de utálom h lehet nem személyesen beszélni),de tegnap kibékültünk,azzal h többet nem kerül szoba,tudok mindent,sosem csalt meg...


el nem igazán tudom hinni,de nem firtatom többet,de akkoris...áhh,nem értem...

2010. ápr. 8. 08:28
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez közhely és nem igaz, hogy aki egyszer megtette máskor is megfogja csalni a párját!!!!!!!!!

Saját tapasztalatból mondhatom. Megtenni valaki másodjára CSAK AKKOR FOGJA, ha nem változott meg a kapcsolat. Saját példám: megcsaltam a barátnőm, mert ellaposodott a kapcsolatunk, akkor pont vizsgái voltak folyton feszült volt (amit én próbáltam tolerálni, megérteni és segíteni neki de hiába), rajtam töltötte ki a haragját, folyton kritizált, féltékenykedett (eleinte ok nélkül) ellenőrzött, minden dolgomba beleszólt, nem hagyott levegőt... és megtettem egy olyannal, akivel nagyon jó barátságban voltam ő kezdeményezett, nagyon szeretett, nem kritizált és kedves volt velem... és kiderült... Szakított velem a barátnőm. Nem mondtam neki, hogy mi volt az oka, hogy megcsaltam, erre magától rájött. Teljesen megváltozott a szemlélete. Újra elkezdtünk randizni és azóta 3 éve hihetetlenül boldog a kapcsolatunk. Nem hagyjuk ellaposodni én türelmesebb vagyok hozzá, ő pedig nem rajtam tölti ki a haragját, sok közös programot csinálunk és imádom őt. Soha nem tenném meg vele mégegyszer!!! Ha nem változott volna meg (és én sem) és megbocsát akkor lehet megint megtettem volna, igen ez igaz, de ha 2 ember rájön a hibáira, tanulnak belőle, megbocsájtanak a másiknak, lehet tovább folytatni bizalommal.

A múlt már lezárult nincs többé, a jelent kell élvezni. Azzal törődj, ami most van, ahogy most vagytok, legyetek boldogok és szeressétek egymást s akkor nem lehet baj én ezt gondolom lehet lehurrogni, lepontozni de saját tapasztalatból beszélek.


28/F

2010. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ne tartsd magadban! Beszéld meg vele, "lepd meg", és figyeld a reakcióját. Én szerintem ha valaki tisztességes, akkor nem fogod ilyen dolgokon kapni. Bemárthatja rossz akarója, de ahhoz is ált. ok kell ha meg már több ilyen eset van, akkor biztos, hogy ő csinált valamit. Nekem a leírás alapján az tűnik ki, hogy megcsalt, de ez csak ő tudja 100%-ra. Valószínűleg azzal a lánnyal nem tudott összejönni vagy nem is akart, mert csak a szex miatt volt vele vagy olyan a lány, hogy szívesen van vele, de szégyelné, mint barátnőt bemutatni. Nekem ez ilyen ügynek tűnik és nem kellene hallgatnod a kételyeidről.
2010. ápr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
68%
Figyelj, Vagy elhiszed neki, vagy nem. a Lényegen nem változtat, hogy szeretitek egymást. ha vele akarsz lenni, higgy neki én azt mondom. tiszteld meg a bizalmaddal, és értékelni fogja. egy másfél évvel ezelőtti dologgal huzakodtál elő,amit már azóta ezerszer megbánt. hogy mondjuk beszélgetett a csajjal. arról nem is beszélve, hogy kutakodtál utána. ezzel megsértve a magánéletét. akár tetszik akár nem, mindenkinek joga van a magánélethez. tisztelnetek kell egymás intim szféráját. ha ennyire nem tudsz benne bízni, akkor nincs értelme a kapcsolatotoknak. ez itt a fő gond, hogy több évnyi együtt járás után kételkedsz a szavában.
2010. ápr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!