Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre most mit reagáljak?...

Erre most mit reagáljak? Reagáljak egyáltalán? Ennyi idő után?

Figyelt kérdés

Van egy párom több éve.Még mostanában akarunk összeköltözni.Bár kitudja.Elbizonytalanodtam.

2 éve ment este haza tőlem kocsival,irt h fáradt,már ne hivjam,lefeküdt aludni...2 órával később hivott,hogy autobalesete volt,totálkáros a kocsi,csak vmi haverjához ment ki...mellete voltam,egyszem mentsvára voltam a szülei állandó b@szogatásaival szemben,nekik csinált millios kárt...

aztán rá 1 honapra felvett egy csaj msn-re,hogy vele lépett félre párom,átküdött többhavi msn-naplózást...idióta hülye voltam,az akartam lenni,elhittem,elhitettem magammal,hogy a csaj találta ki az egészet,látásból ismertem,kb 50 embert tudok akivel volt együtt...párom meg tiltakozott,meg minden ami elképzelhető,bebeszéltem magamnak,hogy nem,ez nem igaz...


Aztán tegnap babráltam a gépét,hogy miért nem megy,nézegettem mindenféle rendszermappát...ami tárol régi dolgokat is...és benne egy msn cim,amiről én nem tudok...feltörtem,egyszem csaj volt felvéve,igaz,be nem lépett senki másfél éve...


nem mondtam,hogy mit találtam,most szerdáig nem is találkozunk,de nemtudom...

mit lehet erre reagálni? tudom,h a baleset óta nem néz rá se senkire,akkor jöhetett rá,hogy rajtam kivül senkire nem számithat...

de most összetörtem kicsit...

igy másfél év után mit lehet erre reagálni?

most szeret,komolyan gondolja,hogy csak velem...de akkor nagyon nem gondolhatta,pedig jóideje együtt voltunk akkor is...

huszonévesek vagyunk,én a lány


2010. ápr. 6. 08:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Én otthagynám a helyedben. Igen, hülye vagy, ha elhiszed, hogy nem fog megcsalni. Meg fog. Egyszer már megtette, újra meg fogja tenni.
2010. ápr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
1, azaz egy esélyt még.
2010. ápr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Ez már régi lemez, nagyon sok idő eltelt, az a lényeg hogy most mi van közöttetek. Próbáld meg az összeköltözést, de nem házasságot, itt majd kiderül, mi a helyzet közöttetek, tudtok e egymás mellett élni, és ha nem akkor vége. Tudod lakva ismeri ki az ember a másikat.A múltra meg fátylat! Ja és még egy jó tanács, ne hozakodjál fel semmivel amit tudsz előtte, mert az megmérgezheti a kapcsolatotokat, az lesz a lényeg, ami ezután következik.
2010. ápr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

tudunk együtt lakni,tavaly 1 hónap nyárigyak idejére összeköltöztünk,jó volt,meg most is rengeteget van nála,főz nekem,meg segit amit tud,meg velem tervezgeti,hogy mit akar 5-10-30 év mulva...


de az fáj nagyon,hogy akkor amikor ez volt,akkor kértem,legyen öszinte,ha elmondja hogy miért kellett neki más,és komolyan ngem akar,akkor legyen,nem teszem ki...

de a szemembe hazudott,többször rákérdeztem...akkori a szemembe hazudott,mikor tudta hogy megbocsátanám...

2010. ápr. 6. 08:48
 5/16 anonim ***** válasza:
21%
ez miatt ne hagyd ott,más férfi is megcsalja a barátnőjét,manapság ez már alap dolog.sajnos.
2010. ápr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

alap dolog a megcsalás...biztató...

bár abból kiindulva hogy előtte volt jópár pasim,azokhoz képest neki szobrot is lehetne állitani...

de akkoris...ez szar...

2010. ápr. 6. 09:27
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem mondd el neki, hogy tudsz erről. Kicsit azért hagyd, hogy kétségbe essen, hogy elveszít, majd mondd el azt is, hogy szeretnél vele maradni, és tudod, hogy komolyan gondolja, de nagyon fáj, hogy nem volt őszinte veled akkor. Ha valóban úgy van, hogy azóta hűséges hozzád, akkor megérdemel még egy esélyt.
2010. ápr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem tudnám magamban tartani,hogy mi van,rögtön kiszurja ha valami nem stimmel...már reggel is kérdezte,hogy mi a baj mikor nem puszival ébresztettem...
2010. ápr. 6. 09:36
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
azóta nem lépett félre? szerintem jobb ha elmondod neki, hogy mi a helyzet, aztán ha letagadja, akkor....szerintem hallgass a szívedre.
2010. ápr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

eldöntöttem...ma vagy holnap találkozunk,öszinteséget kérek tőle,adok egy utolsó esélyt hogy szépen elmondja a dolgokat...ha elismeri,akkor legyen,tullépek rajta,ha tagadja,akkor ennyi...



azóta nem lépett félre,ebben majdnem biztos vagyok,azota a baleset óta nagyonsokat változott

2010. ápr. 6. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!