Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én lennék a rossz?

Tényleg én lennék a rossz?

Figyelt kérdés

A tegnapi napra volt megbeszélve az anyósomékkal,hogy elvisszük a 16hónapos kislányomat hozzájuk húsvétra!Délután mentünk volna,de mivel olyan idő volt,amilyen,én jobbnak láttam nem vinni a picit!Ja,anyósomék 35km-re laknak tőlünk,nekünk nincs kocsink,(a pici nem is marad meg autóban,mert sír és azt hajtogatja,hogy ki akar szállni)busszal mentünk volna és a megállótól egy jó 20perces séta lett volna az út a lakásukig! Szóltunk nekik időben,hogy nem megyünk,jöjjenek ők.De nem jöttek,sőt még én voltam a rossz,amiért nem vittem el a gyereket!!!

Tényleg én vagyok a rossz?Ti vittétek volna az ilyen kicsi gyereketeket ilyen időben??


2010. ápr. 6. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem hibáztál. Szóltál időben, a gyerek egészsége az első.

Ne csinálj lelkiismeret furdalást ebből magadnak.

Nem vittem volna én sem.

2010. ápr. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hibáztál. Ha annyira fontos lett volna a látogatás nekik, ők jöttek volna. Tudtok máskor is látogatni, nem?
2010. ápr. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szakadó esőben én se vittem volna kocsi nélkül.
2010. ápr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előző 2 hozzászólóval egyetértek. Én sem indultam volna el esős időben. A nagyszülőknek egyébként van autójuk? Egyébként elég önzők lehetnek...
2010. ápr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van, tegnap délután olyan pocsék idő volt, még én sem mozdultam ki pedig én már nem vagyok baba. Majd megbékélnek!
2010. ápr. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem tetted rosszul, hogy nem indultatok el a babaval a rossz idoben.S kulonben is szerintem nekuk konnyebb lett volna az utazas, mint nektek a kisbabaval, es ha annyira kivancsi a gyerekre akkor miert nem jon o, miert kell keszen odavinni neki, hogy megnezhesse?
2010. ápr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

persze, hogy jól megfázzon szegény pici

nem hibáztál, jól tetted

2010. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!