Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira bántó, olyan rossz...

Annyira bántó, olyan rossz lennék?

Figyelt kérdés

Annyira kiabált velem a párom,mert összevesztünk,pedig csak beszélni akartam vele dolgainkról,megbeszélni pár dolgot. Nem törődik velem,multhéten minden este csak a gépnél ült,mihelyt haza jött melóból,én csak ültem... De akkor nem szóltam,ma már igen,mert mondtam neki,h feljöhetne értem a buszmegá.ra. Nem mintha nem tudnék haza jönni..nem arról van szó. Ő nem jött,mert már lefeküdt-a géphez. Tesómnál voltam,erre megkaptam,h ne csavarogjak. Folytatta a kiabálást,de úgy,h az anyja mindent hallott,mondtam,hogy holnap elmegyek,de nem érdekelte. Semmiért úgymond kiabál,és ez nem tudom már hanyadik eset. Nektek nem esne rosszul?

19 éves vagyok.


2011. jan. 17. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Tulajdonképp itt az a kérdés: miért vagy vele? Mit ad ő neked? Jó neked ebben a kapcsolatban, boldog vagy?

Ha ezekre válaszoltál, akkor ird meg ide...

2011. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Idegbeteg hagyd el, jó neked hogy kiabál és semmibe vesz.
2011. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azonnal lépj ki ebből a kapcsolatból .... még amíg lehet.
2011. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még. Jobb ha elmenekülsz. Menj haza, járj iskolába, képezd magad, építsd fel magad, és majd vagy egy igazi kapcsolat, vagy az önállóság.
2011. jan. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gondolhatod, egy véletle házasság után mi lenne. a mostani 10m-es póráz helyett 1m. "Épp csak aza szatal alatt férnél el" Szal addig menekülj ebből amíg lehet. Gépezik, és bekorlátoz. Ez nem kapcsolat, max szexkapcsolat.
2011. jan. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!