Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Többi lent.

Mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés

2 éves voltam mikor elváltak a szüleim. 3-8 éves koromig volt egy nevelőapám akit nagyon szerettem. 8-10 éves koromig anyával ketten éltünk. 10 éves koromba anya megismerkedett egy idiótával. Utálom. Már a jelenléte is irritál. Olyan mint egy hisztis óvodás. Az elején még nem is volt rossz a kapcsolatunk. De aztán kb 1 éve kezdődtek a gondok. Azt hiszi magáról hogy ő az isten meg ő a tökeletes. Semmit nem csinál egy poharat nem tesz arébb. Alvás után meg olyan akárcsak 1 oroszlán. Szörnyű. Anya mondja hogy ha nem tudunk normálisan együtt élni akkor költözzek apáékhoz. Mondom hogy oké akkor elköltözök ha ezt szeretné de akkor elkezd sírni és kérdezi hogy biztos hogy ezt szeretném-e. Mit csináljak hogy esetleg jobb legyen a kapcsolatom a nevelőapámmal? Vagy már menthetetlen a helyzet?


14l



2016. ápr. 9. 19:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálj meg valami kompromisszumot kötni nevelőapukáddal, ami mindkettőtöknek jó.

Azt meg, hogy költözz apukadhoz csak nem gondolja komolyan anyukád, ha utána sírni kezd.

Az lenne a legjobb ha hárman leülnétek és megbeszélnétek, mindenki próbáljon valamilyen szinten alkalmazkodni a másikhoz. Biztos nem könnyű egy számodra nem szimpatikus emberrel együtt élni, de elviselhetővé lehet tenni.

Sok sikert :)

2016. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mintha én ìrtam volna a kérdèst....

Az én anyukàm is ezt mondta. Aztan fogtam magam 16 èvesen ès elköltöztem. Anyukàm inkàbb őt védte mint engem.

Anyukàmmal szoktam találkozni de az az ember nem èrdekel.

Apànàl mindig is jò helyem volt :)

2016. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szép. Téged küld el, ahelyett, hogy beszélne a párjával...
2016. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1-es: köszönöm a normális választ :)

2-es: és hogy fogadta anyukád hogy elköltöztél?

3-mas: azért is lehet ez mert van egy közös 3 éves gyerekük

2016. ápr. 9. 20:34
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hàt sìrt meg fenyegetett de azt soha nem mondta h beszél az ùj fèrjèvel...

Nekik is van egy közös gyerekük 12 év a korkülömbsèg 😄

2016. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2es voltam bocsi
2016. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És hogy oldottad meg a suli ugyet? Vagy egy városba lakik apukád meg anyukád is? Bocsi, hogy ennyit kérdezek :D
2016. ápr. 9. 21:39
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem. Kb 100 km volt a távolság. Àtiratkoztam egy màsik suliba :)

Amùgy sem szerettem a régit mert anya nem engedte hogy fodrásznak tanuljak.

Aztán átiratkoztam a fodrász suliba ☺

2016. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. <3
2016. ápr. 9. 21:55
 10/16 anonim ***** válasza:

Csak vajon Kérdező, az édesapádnál tényleg jó helyed lenne? Ott is szerepelhet élettárs a képben.

A helyedben mindenképpen beszélnék ezekről a kérdésekről az édesapámmal. Ha másért nem, legalább odaszól az új "apukának", hogy gondok vannak, igyekezzen...

2016. ápr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!