Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van, akkor ha külsőre nem...

Mi van, akkor ha külsőre nem érzek vonzalmat iránta?

Figyelt kérdés

A társkeresőn ismertem meg egy férfit.

Két hónapig e-maileztünk,skypoltunk,és telefonáltunk egymásnak.

Nagyon aranyos,udvarias,kedves,szimpatikus,és a nőket nagyon is tisztelő emberke!

Szombaton együtt töltöttünk egy napot.

Sétáltunk,beszélgettünk,ismerkedtünk.

Felőle a vonzalom mind külsőre,mind belsőre meg van.

Valamiért én semmi vonzódást nem éreztem!

Inkább csak mint egy barát.

A külseje az nem vonzott.

Belsőleg minden rendben van vele.

Én úgy gondolom,hogy hiába aranyos,kedves valaki,ha külsőleg egyáltalán nem tetszik.

Biztosan sokan így vagytok ezzel ti is!!

A külső mégis csak fontos.Mindenkinek van egy ideál képe.

Lehet ő nekem nem tetszik,de majd talál egy másik hölgyet,akinek tetszeni fog,és vonzódnak egymáshoz.


Vajon rosszul gondolom én ezt?

Össze vagyok zavarodva,mivel egy csodás belső tulajdonságokkal megálldott emberről van szó,ami valjuk be nagy kincs.

Én egy meggondolt emberke vagyok,és szeretek fer lenni a másikkal.


Volt már valaki hasonló helyzetben?

Mit tennétek a helyemben?

Mi a véleményetek a helyzetről?


2010. ápr. 5. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben, úgy gondoltam megérdemel egy esélyt ha már belsőre annyira szeretem. De sajnos ha nem működik a kémia nincs meg a tűz, semmi jövője a kapcsolatnak. Mi is hamar szétmentünk.
2010. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha csak barátként jött be, akkor jobb ha még most elválnak útjaitok, később csak még nehezebb lesz. Ha nem tetszikpicit sem, nincs értelme erőltetni. Keress mást, ennek csákutca a vége
2010. ápr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Légy vele őszinte !!! Ebből a kapcsolatból semmi nem lehet. Egy kapcsolatban alap a szex, hogy fogsz hozzáérni? Leginkább sehogy. Még most mondd meg neki...
2010. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiába mondják,hogy a külső nem számít,mert igen is nagyon sokat jelent.Ha nem vonzódsz hozzá akkor eleve halott ez a kapcsolat,ha esetleg később nem alakul ki a vonzalom.Én is voltam hasonló helyzetben,de én nem jöttem össze az illetővel,pedig nagyon jól kijöttünk egymással,de külsőre egyáltalán nem vonzódtam hozzá.Nem tudtam elképzelni magam mellett mint társat,csak mint egy barátot.Ő próbálkozott nálam,de én elutasítottam,és sajnos utána többet nem is beszéltünk.
2010. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk a férjemmel hasonló volt a helyzet.Neten ismerkedtünk meg.Külsőre nem volt az esetem,de a humora nagyon megfogott.Amikor élőben is találkoztunk azt gondoltam ebből nem lesz semmi,mert nem vonzott,de iszonyú jól éreztem magam a társaságában,rengeteget nevettünk.A sorsfordító az első csókunk volt.Ilyen csókot korábban még nem kaptam.Leírhatatlanul jó volt.Ez eldöntötte a folytatást.Ma már nem azzal a szemmel nézek rá,mint az első randin.Felfedeztem benne valamit.Szeretem a mosolyát,a szemét,amikor kiváncsi valamire,a hangját,a humorát és még sokáig tudnám sorolni.Az ágyban is olyan jó,mint ahogy a csók után vártam.Szóval álmomban sem gondoltam az első randin arra,hogy hozzá fogok menni.A külseje kicsit sem hasonlít a korábbi párjaimra.
2010. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen csakis őszinte akarok vele lenni.

Kiváncsi vagyok más kívülálló véleményére is.

Azért töprengek ezen mert gondoltam arra hogy milyen aranyos mindettől függetlenül,és hátha mégis megtetszene egy idő után.

Vagy ez butaság lenne szerintetek?

Legfeljebb ha végül nem akkor őszintén meg mondom neki hogy nem.

Én előlre megmondtam neki hogy elöbb az ismerkedés,és ha tetszünk egymásnak akkor tetszünk,de ha nem akkor nem.

Mi még kapcsolatban NEM vagyunk!

Őszinte voltam hozzá eddig is,és az is leszek!!

Hát igen a sex az egy fontos dolog,hogy hogyan néznék rá a későbbiekben!!Igazatok van ebben nagyon is!

2010. ápr. 5. 21:25
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Így nem érdemes..
2010. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Fontos hogy külsőre is tetsszen, a belső nem minden. Ha nem tetszik most akkor később sem fog.
2010. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért megy tönkre annyi párkapcsolat,mert a külsőt és a szexet fontosabbnak tartják a belső értékeknél.

Ha előbb alaposan megismernék egymás gondolatait,természetét,ízlés világát,ha azonosan gondolkodnának az élet dolgairól,és ha ez OK,csak azután feküdnének le egymással,sokkal több esélyük lenne,hogy jó házasság lesz belőle.Nem kellene már az elején a szexre helyezni a hangsúlyt,lehet uralkodni is a vágyainkon. Összhangnak kell persze lenni ebben is. De egy házasságban vannak hullámvölgyek,és lehet a másik beteg stb,amikor nélkülözni kell a szexet.Ha ez fontosabb az önuralomnál ,a kapcsolat akkor megy tönkre,amikor a másiknak a legnagyobb szüksége volna a párjára.

Én 5 évig dolgoztam együtt egy kollégámmal,aki sem jóképű nem volt,és még testihibája is volt.Soha nem tudtam a páromként elképzelni.Azután úgy alakult,hogy jobban megismertük egymást,és a külseje mellékes lett a számomra. Hozzámentem feleségül,van 2 gyerekünk,és 30 éve együtt élünk.

Ismerek más jó házasságban élő párt,ahol a feleség egy nagyon szép nő, a férj pedig alacsony és púpos is.

Tehát nem igaz,hogy a külső olyan nagyon fontos.

2010. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nem tetszett a férjem külsőre, amikor megismertem. A mosolya fantasztikus volt, de ennyi. Totál átlag külsejű valaki volt, rövid nyakkal, túl hosszú lábakkal egy kicsit aránytalan is. A menését idétlennek, mozdulatait darabosnak láttam.

Egy év telt el, amíg szépen megismertem. Nekünk jobb helyzetünk volt, mert egy társaságba jártunk, nem volt "társkeresős" hangulata a dolognak, automatikusan találkoztunk minden héten.

A belsejébe szerettem bele. Az aztán magával hozta, hogy külsőre is megszépült számomra. Ma már sokszor gyönyörködöm benne. Az idő múlásával tényleg férfiasabb is lett, nem 21 éves, hanem már 40.

Sokat számít az, hogyan csókol. Mi azután csókolóztunk, hogy igent mondtam neki a házassági ajánlatra. Fantasztikus illata volt! Szinte bódító. És nagyszerűen csókolt, noha előttem senkin nem gyakorolt.


Az én pozitív példám mellett ellenkezőt is tudnék mondani. Ugyanebbe a társaságba járt egy srác, aki minden szempontból kitűnő parti volt: kedves, figyelmes, értelmes, komoly gondolkozású, olyan, akire lehet építeni. Külsőre átlagos. Udvarolt egy lánynak, aki felfogta, milyen jól járhat ezzel a fiúval, így járni kezdtek. Őszintén akarta a lány a kapcsolatot, de nem ment . Sírva szakított. A tragédia, hogy a srác egy év múlva egy másik lánnyal ugyanígy járt. 15 évre rá nemrég hallottam, hogy a srác elvált. Fáj a szívem, mert tényleg nagyon rendes, komoly ember. Most nem tudom, mi van vele.

Az idő megmutatja, mi lesz ebből. Nektek nehezebb, mert a kapcsolatotok alapvetően a párkeresésről szól eleve, nem lepkegyűjtő körbe jártok mondjuk. Mondd el neki őszintén, mi a helyzet. Adj esélyt a dolgoknak, ő meg ne siettessen. Egy év múlva tedd fel legközelebb magadnak a kérdést: szívesen hozzámennék-e? Lehet, hogy a válsz egyértelmű lesz.

2010. ápr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!