Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek a jogositvány?

Minek a jogositvány?

Figyelt kérdés

Anyukammal ketten elunk o szokta hasznalni az autot. Nem regen szereztem jogositvanyt, mondtam neki hogy szombaton szeretnem elkerni estere mert masik varosba mennek ismerosekhez. Lehet hogy ott maradnek lehet nem ez meg nem dolt el.

Rengetegszer vezettem vele, hogy o mellettem ult bent a varosba minden fele amig nem volt emg a jogositvanyom ugyhogy tudja hogy nem hulye modjara megyek..


Es nem akarja ideadni a óz autot mert hogy elosszor jojjek bele ( nem evek ota van jogositvanyom de tenyleg jol vezetek.. ) jo akkor mondtma neki hogy akkor menjnk el erre-arra.. Hat nem megyunk mondom akkor mit kezdjek a jogositvannyal ha meg egyutt se birunk sehova se menni hogy bebizonyosodjon arrol hogy nomalisan megyek a kocsival. Nem mintha nem tudna.


Es az a baj, hogy a szombaton pedig, nem szeretnek masokra hagyatkozni, mint eddig hogy mindig volt vki aki hazahozott es direkt miattam nem ivott, vagy szaladgalt velem.. Mert az egy dolog hogy o nagy nehezen engem atvinne, de ott aludni nem szeretnek.



Szerintetek ezt hogyan magyarazzam el neki?? Borzaszto logikaja van sajnos, apukam tudja meg látta hogy ésszel birok menni, ő szívesen ide adna.


2016. ápr. 6. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Valszinüleg csak fél téged nehogy valami bajod legyen.ez az anyák dolga:)


De hogy a kérdésedre válaszoljak,én a helyedben mondanám, hogy vigyen el szombaton és hajnalba meg hívnám, hogy akkor végeztél és legyen szives hozzon Haza.ezt megcsinálod egy párszor aztán már nem lesz kérdéses,hogy oda adja-e az autót a következö kiruccanásra

2016. ápr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:D

Lehet az lesz más választásom nincsen, mert nem akarok másokat ugráltatni se már... Főleg hogy vendégségbe mennék nem is illene ugy :)

2016. ápr. 6. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem próbáld meg.Hidd el hamar meg unja majd, hogy az éjszaka közepén fuvaroztatod magad;)
2016. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

"Rengetegszer vezettem vele, hogy o mellettem ult bent a varosba minden fele amig nem volt emg a jogositvanyom ugyhogy tudja hogy nem hulye modjara megyek.."

Jól értem: tehát az anyukád "rengetegszer" ült melletted, miközben te lakott területen belül úgy vezettél, hogy nem volt jogsid?

Egyikőtök sem normális!


"Borzaszto logikaja van"

Nem csak a logikája, hanem a felelősségérzete is borzasztó, ahogy neked is.

De neked még a helyesírásod is borzasztó. ( És nem kifogás a "telefonról írok".

2016. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

"mit kezdjek a jogositvannyal"


pl. vezeted a sajátodat.

2016. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%

1. Anyád vagy túlfélt, vagy a kocsiját félti.

2. NEM, NEM vezetsz jól, bármit is képzelsz magadról. Nincs még rutinod, ugyanis. (Ha ezt beleszámítod, akkor viszont már tudsz egy icike-picikét.)

2016. ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem reg szerezted meg a jogsit, oke, hogy mentetek mar erre-arra es tudtal normalisan vezetni (bar jogsi megkapasa elott ilyet tenni baromi nagy felelotlenseg akkor is), de ettol meg, barmennyire is azt gondolod, NEM TUDSZ jol vezetni.

Friss jogsival pedig barmennyire es jol megy nem csodalom, hogy nem kapod meg az autot.


Nincs meg meg a gyakorlatod, attol, hogy atmentel a vizsgan es elmentel parszor A pontbol B pontba, meg bovan akad olyan szituacio amivel nem talalkoztal es gyakorlat hianyaban, ha leblokkolsz jo esetben csak a kocsit torod ossze, rossz esetben sulyosabb bajod lehet neked is.


Legyel turelmes, gyakorolj es majd megkapod az autot, ha mar valoban biztosan fogsz tudni vezetni. (Nem amikor te gondolod magadrol, hogy megy.)

2016. ápr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolso es utolso elotti.


Nem hangsulyozta senki hogy olyan jol vezetnek, csak hogy jol ahhoz kepest!

Es itt az meg ertheto hogy nem adja ide a kocsit hogy egyedul furikazzak vele,

De azt magyarazzatok mar el hogy mi az Istenen gyakoroljak akkor ha kozosen se kepes eljonni vezetni?

Biciglin?.....

Mert ezt is odaitam azert ez a valasz ........

2016. ápr. 7. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!