Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egy ilyen...

Mit lehet csinálni egy ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk (utálom), és a fölöttünk lakó évek óta hétvégén bömbölteti a tévét, most húsvétkor is, és jelenleg is bömböl. Felmentem hozzá, hogy megkérjem, vegye halkabbra, mert pihennék. Még mielőtt kinyitotta az ajtót, elküldött a jó qrva anyámba, aztán nagyon udvariasan, nagyon kedvesen megkértem, hogy lenne-e szíves halkabbra venni a tévét, erre közölte, hogy húsvét van. Felmentek a szüleim, velük már ordibált, kb. fél órára halkabbra vette a tévét, de most újra felvette a hangerőt.
2010. ápr. 4. 22:37
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Végre elhallgatott a szomszéd, de nekem sajnos hányingerem és hasfájásom lett már tőle, 21 éve ezt csinálja, és nem lehet vele beszélni, mindenkivel csak ordibál, aki próbál neki szólni, már más is panaszkodott, szép húsvét... Megyek aludni, most már csend van. Jó lenne elköltözni, anyu szeretne, ő utálja a panelt, végre tehermentes, novemberben fizették ki 21 év után az utolsó részletet.

Sziasztok! Köszi mindenkinek, valamit megpróbálunk.

2010. ápr. 5. 00:44
 22/24 anonim ***** válasza:
Én kilesném milyen tv-je van és ahhoz beállitanék egy ilyen tanulós távirányítót és éjjel nappal ki-be kapcsolgatnám a tv-jét.
2010. ápr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Az a távirányító sztem is jó ötlet. De a villanyóra se rossz. Óvatosan lekapcsolod,mire kijön,már úgysem tudja ki volt. Párszor eljátszod, előbb-utóbb megunja. Bár ha kábeles a tv-je, a bevezető kábel is ott van a villanyszekrényben....csak egy kombináltfogó kell hozzá:)
2010. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?Hangoskodik még?Aszed családiba könnyebb?Itt a hü..pi szomszéd visit egész nap!
2011. júl. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!