Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni a szomszéddal?

Mit tudok csinálni a szomszéddal?

Figyelt kérdés
A szomszéd mindenbe belepofázik, nem csinálja meg a kerítését, a kutyái mindig át jönnek, okoskodik és idegesít. A múltkor a feleségem egyedül volt itthon a 2 gyerekkel a szomszéd meg kicsit sokat ivott és átjött és megakarta dugni a feleségemet basszus neki is van. Szerencséje volt h nem voltam itthon mert kitörtem volna a két kezét és a hátába állítottam volna vagy agyonvertem volna. Még sértegetni se lehet olyan idióta. Mit csináljak vele?
2011. márc. 21. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
legközelebb ilyenkor kihívod a rendőröket és nem csak betörésért, magánlaksértésért, hanem szexuális zaklatásért is feljelentitek
2011. márc. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az önkormányzat műszaki osztályán kell utánajárni. Úgy tudom, hogy ők azok, akik kötelezhetik, hogy a kerítést csináltassa meg. Ha nem hajlandó (vagy az önkormányzat nem foglalkozik vele) akkor csináltasd meg te (számlát kérj róla) és vasald be rajta az árát (ha kell, bírósági úton is). Ezzel megoldottad, hogy sem a kutyái, sem a szomszéd nem fog tudni átjárni hozzátok.

Azért kellene először hivatalos úton indítani a dolgokat, hogy legyen nyoma annak, hogy ti megpróbáltátok vele szabályosan intéztetni ezt a dolgot.

2011. márc. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lődd ki a holdra. xD

Neem. Komolyra fordítva a szót,szerintem beszélj vele mikor józan,és ha az sem használ,akkor fel kell jelenteni.

2011. márc. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is sok gondunk volt a szomszéddal, elöször az önkormányzathoz mentünk akik felszólítást küldtek, na ez olaj volt a tüzre.

Kihívtuk a rendöröket, akik azt mondták verjem meg nyugodtan. Meg is történt, csak váratlanül jött erösiteni a másik szomszéd, úgyhogy kapott pár nagyot az ürge azóta kussol.

2011. márc. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!