Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egy ilyen...

Mit lehet csinálni egy ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk (utálom), és a fölöttünk lakó évek óta hétvégén bömbölteti a tévét, most húsvétkor is, és jelenleg is bömböl. Felmentem hozzá, hogy megkérjem, vegye halkabbra, mert pihennék. Még mielőtt kinyitotta az ajtót, elküldött a jó qrva anyámba, aztán nagyon udvariasan, nagyon kedvesen megkértem, hogy lenne-e szíves halkabbra venni a tévét, erre közölte, hogy húsvét van. Felmentek a szüleim, velük már ordibált, kb. fél órára halkabbra vette a tévét, de most újra felvette a hangerőt.
2010. ápr. 4. 22:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durva! Paraszt állat! Nem nagyon lehet az ilyen primitív emberrel mit csinálni, ha magától nem jön rá, hogy zavar másokat! Én meg hirdetném a lakásomat, ha ilyen szomszédom lenne. Tudom hogy sz@rul hangzik, de ha a szép szóból nem ért, mit tudsz csinálni vele? Meg nem ölheted, ugye!Erőszak meg erőszakot szül, szó- szót követ, nem érdemes vitázni vele! Kitartás! És költözzetek el onnan, ha van lehetőség! Írd meg mi a helyzet!
2010. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség + csendháborítás?
2010. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Villanyóráját nem tudod lekapcsolni esetleg?
2010. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül él? Férfi,nő? Felmennék hozzá pár megtermett haverral, és meggyőzném (Természetesen mindenféle erőszak és bántalmazás nélkül).
2010. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
ja, hívd ki rá mindig a rendőrséget, az a legegyszerűbb.
2010. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nő, egyedül él, a lánya tavaly ment férjhez, a férje már rég meghalt.
2010. ápr. 4. 22:50
 7/24 anonim ***** válasza:
Az én bátyám is ilyen volt. Az én szobám az övé mellett van (szóval van egy közös falunk) és állandóan hangosan hallgatta a tv-t, zenét bömböltette. Mindig szóltam neki kedvesen, szóltam a szüleimnek, hátha rájuk hallgat (de sajna őket sem érdekelte), azután ahányszor zajongott lekapcsoltam az automatát az emeleten. Persze ilyenkor mindig átjött és jól elvert:P de megérte, mert vagy 2 év után megszokta h hallkan hallgassa a tv-t (bár a zenét még nem):) 17/L
2010. ápr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos reggel 7 és este 10 között azt csinál, amit akar. Egyébként bejelentheted a rendőrségen, de nem hiszem, hogy ilyen piti ügy miatt kijönnek. Úgyhogy én is a villanyórát javaslom.
2010. ápr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Szóval egy öreglány... Lehet hogy nagyothall, nem?


Ha mag mégsem, akkor villanyóra lekapcs., vagy pedig beszéljétek meg a többi szomszéddal, hogy ne ijedjenek meg, de éjfélkor nyomatnék neki egy kis kemény rockot a falon felfelé...

2010. ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha te most gépezzel mért zavar hogy ő tv-t néz.
2010. ápr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!